Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłownik

Gmina Jodłownik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00352938
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00352938/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-05 13:27
Lokalizacja
Jodłownik, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77d57abb-039e-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
7371007419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

GMINNA SPÓŁKA KOMUNALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJodłownik, PL · lot 0
395 856,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00352938 z dnia 2024-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłownik

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłownik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892239

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: -

1.5.2.) Miejscowość: Jodłownik

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-620

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 183347050

1.5.8.) Numer faksu: 183347051

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@jodlownik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlownik.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłownik

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77d57abb-039e-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00352938

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035728/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłownik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00318998

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przesłanki wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki:
1) zamówienie udzielane jest przez Zamawiającego, o którym mowa w art. 4 ust. 1 Pzp;
2) zamówienie udzielane jest osobie prawnej (Wykonawcy): Gminna Spółka Komunalna Sp. z o.o. z siedzibą 34-620 Jodłownik 198, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Wydział XII Gospodarczy pod nr KRS 0000895482 oraz spełnione są̨ łącznie następujące warunki,
a) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej,
b) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań́ powierzonych jej przez Zamawiającego sprawującego kontrolę, o której mowa w lit. a,
c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 359823,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych pn. „Modernizacja dróg dojazdowych - do gruntów rolnych na terenie Gminy Jodłownik”, w szczególności następujących zadań:
1) Modernizacja drogi „Pobręczyn w kierunku Abramowic” w miejscowości Góra Św. Jana, odc. 125 m,
Zakres robót:
- Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi do 1˙km, koparka 0,25˙m3, grunt kategorii III, ( koryto + rów)
- Nakłady uzupełniające do tablic 0201-0213 za każde dalsze rozpoczęte 0,5˙km odległości transportu, ponad 1˙km samochodami samowyładowczymi, po drogach utwardzonych, grunt kategorii III-IV, samochód 5-10˙t – na 4 km
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie, kategoria gruntu II-VI, walec wibracyjny
- Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa po zagęszczeniu 30˙cm (20x1,5)
- Nawierzchnie z kamienia tłuczonego, warstwa górna, po uwałowaniu 10˙cm x 2 = 20 cm z zaklinowaniem
2) Modernizacja drogi „Do Wójtowicza” w miejscowości Sadek, odc. 280 m,
Zakres robót:
- Wykopanie krzewów
- Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi do 1˙km, koparka 0,25˙m3, grunt kategorii III, ( koryto + rów)
- Nakłady uzupełniające do tablic 0201-0213 za każde dalsze rozpoczęte 0,5˙km odległości transportu, ponad 1˙km samochodami samowyładowczymi, po drogach utwardzonych, grunt kategorii III-IV, samochód 5-10˙t - na 4 km
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie, kategoria gruntu II-VI, walec wibracyjny
- Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa po zagęszczeniu 30˙cm (20x1,5)
- Nawierzchnie z kamienia tłuczonego, warstwa górna, po uwałowaniu 10˙cm x 2 = 20 cm z zaklinowaniem
- Nawierzchnie z kamienia tłuczonego, warstwa górna, po uwałowaniu 15˙cm
3) Modernizacja drogi „Korba - Szlechuber” w miejscowości Mstów, odc. 100 m,
Zakres robót:
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie, kategoria gruntu II-VI, walec wibracyjny
- Nawierzchnie z kamienia tłuczonego, warstwa górna, po uwałowaniu 10˙cm x 2 = 20 cm z zaklinowaniem
4) Modernizacja drogi „Smajda - Jędral” w miejscowości Kostrza, odc. 50 m,
Zakres robót:
- Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi do 1˙km, koparka 0,25˙m3, grunt kategorii III, ( koryto + rów)
- Nakłady uzupełniające do tablic 0201-0213 za każde dalsze rozpoczęte 0,5˙km odległości transportu, ponad 1˙km samochodami samowyładowczymi, po drogach utwardzonych, grunt kategorii III-IV, samochód 5-10˙t – na 4 km
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie, kategoria gruntu II-VI, walec wibracyjny
- Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa po zagęszczeniu 30˙cm (20x1,5)
- Nawierzchnie z kamienia tłuczonego, warstwa górna, po uwałowaniu 10˙cm x 2 = 20 cm z zaklinowaniem
5) Modernizacja drogi „Koło Kamieńca” w miejscowości Szyk, odc. 100 m,
Zakres robót:
- Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi do 1˙km, koparka 0,25˙m3, grunt kategorii III, ( koryto + rów)
- Nakłady uzupełniające do tablic 0201-0213 za każde dalsze rozpoczęte 0,5˙km odległości transportu, ponad 1˙km samochodami samowyładowczymi, po drogach utwardzonych, grunt kategorii III-IV, samochód 5-10˙t – na 4 km
- Przepusty rurowe pod zjazdami, ławy fundamentowe ¿wirowe
- Przepusty rurowe pod zjazdami, rury PVC Fi˙40˙cm
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie, kategoria gruntu II-VI, walec wibracyjny
- Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa po zagęszczeniu 30˙cm (20x1,5)
- Nawierzchnie z kamienia tłuczonego, warstwa górna, po uwałowaniu 10˙cm x 2 = 20 cm z zaklinowaniem
6) Modernizacja drogi „Do Koperka” w miejscowości Wilkowisko, odc. 80 m,
Zakres robót:
- Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi do 1˙km, koparka 0,25˙m3, grunt kategorii III, ( koryto + rów)
- Nakłady uzupełniające do tablic 0201-0213 za każde dalsze rozpoczęte 0,5˙km odległości transportu, ponad 1˙km samochodami samowyładowczymi, po drogach utwardzonych, grunt kategorii III-IV, samochód 5-10˙t – na 4 km
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie, kategoria gruntu II-VI, walec wibracyjny
- Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa po zagęszczeniu 30˙cm (20x1,5)
- Nawierzchnie z kamienia tłuczonego, warstwa górna, po uwałowaniu 10˙cm x 2 = 20 cm z zaklinowaniem
7) Modernizacja drogi „Do Rapacza” w miejscowości Pogorzany, odc. 100 m,
Zakres robót:
- Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi do 1˙km, koparka 0,25˙m3, grunt kategorii III, (rów)
- Nakłady uzupełniające do tablic 0201-0213 za każde dalsze rozpoczęte 0,5˙km odległości transportu, ponad 1˙km samochodami samowyładowczymi, po drogach utwardzonych, grunt kategorii III-IV, samochód 5-10˙t – na 4 km
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie, kategoria gruntu II-VI, walec wibracyjny
- Nawierzchnie z kamienia tłuczonego, warstwa górna, po uwałowaniu 10˙cm x 2 = 20 cm z zaklinowaniem
8) Modernizacja drogi „Sutor Natanek” w miejscowości Słupia, odc. 100 m,
Zakres robót:
- Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi do 1˙km, koparka 0,25˙m3, grunt kategorii III, ( koryto + rów)
- Nakłady uzupełniające do tablic 0201-0213 za każde dalsze rozpoczęte 0,5˙km odległości transportu, ponad 1˙km samochodami samowyładowczymi, po drogach utwardzonych, grunt kategorii III-IV, samochód 5-10˙t – na 4 km
- Oczyszczanie rowu z namułu, korytka, grubość namułu do 20˙cm
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie, kategoria gruntu II-VI, walec wibracyjny
- Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa po zagęszczeniu 20˙cm
- Nawierzchnie z kamienia tłuczonego, warstwa górna, po uwałowaniu 10˙cm z zaklinowaniem
9) Modernizacja drogi „Do Juszkiewicza” w miejscowości Krasne Lasocice, odc. 100 m,
Zakres robót:
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie, kategoria gruntu II-VI, walec wibracyjny
- Nawierzchnie z kamienia tłuczonego, warstwa górna, po uwałowaniu 10˙cm x 2 = 20 cm z zaklinowaniem

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 395856,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 395856,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 395856,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminna Spółka Komunalna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Jodłowniku

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7372227353

7.3.4) Miejscowość: Jodłownik 198

7.3.5) Kod pocztowy: 34-620

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 395856,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4.5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane