Modernizacja systemów przeciwpożarowych w budynku Błękitnej Szkoły we Władysławowie

Województwo Pomorskie - Pomorski Zespoł Parków Krajobrazowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00352947
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00352947/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-05 13:29
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ab93be4-dc7a-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Identyfikator
5833163786
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne przeciwpożaroweOświetlenie awaryjneInstalowanie drzwiDrzwi przeciwpożaroweGaśnice

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "NORDECO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKościerzyna, PL · lot 0
198 801,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00352947 z dnia 2024-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemów przeciwpożarowych w budynku Błękitnej Szkoły we Władysławowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Pomorskie - Pomorski Zespoł Parków Krajobrazowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221037680

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 4A

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 598429829

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pomorskieparki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pomorskieparki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pzpk/public/postepowanie?postepowanie=63682681

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemów przeciwpożarowych w budynku Błękitnej Szkoły we Władysławowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ab93be4-dc7a-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00352947

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046528/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont PPOŻ w Błękitnej Szkoły we Władysławowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00237320

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZPK.DAO.251.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych mających na celu modernizację systemów przeciwpożarowych w budynku Błękitnej Szkoły we Władysławowie.
Zakres robót obejmuje wykonanie robót budowlanych:
1) Montaż instalacji oddymiania grawitacyjnego
2) Montaż okien oddymiających oraz napowietrzania przez okna na parterze budynku
3) Wymianę drzwi w budynku na spełniające wymogi PPOŻ
4) Montaż instalacji oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego
5) Wydzielenie każdej kondygnacji jako oddzielnej strefy pożarowej
6) Doposażenie w niezbędną ilość gaśnic
7) Montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu
4. Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia nowej instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla budynku Błękitnej Szkoły we Władysławowie uwzględniającą wykonane roboty budowlane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31518200-2 - Oświetlenie awaryjne

45421131-1 - Instalowanie drzwi

44221220-3 - Drzwi przeciwpożarowe

35111300-8 - Gaśnice

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198801,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221435,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198801,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsibiorstwo budowlane Nordeco Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911666290

7.3.4) Miejscowość: Kościerzyna

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198801,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

2024-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane