Rewitalizacja Skweru przy Placu Staszica – etap II
GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00353006
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00353006/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-05 13:40
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b013608-05fb-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
- Identyfikator
- 8883031255
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00353006 z dnia 2024-06-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja Skweru przy Placu Staszica – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866910
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zielony Rynek 11/13
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (54) 414 40 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 (54) 414 42 57
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,163689,44d3a5f726284deb159b110813e8fc76.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja Skweru przy Placu Staszica – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b013608-05fb-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00353006
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062932/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.42 Rewitalizacja Skweru przy Placu Staszica – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00305444
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 414776,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane, polegające na realizacji skweru zieleni przy Placu Staszica we Włocławku w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja Skweru przy Placu Staszica”.
Zakres przedmiotu zamówienia (dotyczy Skweru nr 2):
1. Roboty pomiarowe.
2. Prace rozbiórkowe:
1) Rozebranie chodnika.
2) Mechaniczne rozdrabnianie podbudowy z kruszywa i piasku.
3) Rozdrabnianie obrzeża na posypce piaskowej.
4) Rozdrabnianie ławy z betonu.
5) Usunięcie koszy na śmieci.
6) Wywóz gruzu.
7) Przeniesienie ławek parkowych.
8) Mycie elementów betonowych.
9) Malowanie elementów betonowych.
3. Prace ziemne:
1) Plantowanie terenu spycharkami.
2) Zdjęcie ziemi urodzajnej zadarniowanej spycharką.
3) Przepusty pod chodnikami – rura ochronna.
4) Rowki pod obrzeże pod alejki oraz pod obrzeże opaski odwadniającej.
5) Mechaniczne wykonanie koryta minispycharką.
6) Ręczne wykonanie koryta.
7) Zasyp wykopów minispycharką.
8) Roboty ręczne ziemne.
9) Wywóz ziemi.
4. Nawierzchnie:
1) Opaska odwadniająca.
5. Nawierzchnia z kostki antysmogowej.
6. Mała architektura:
1) Ławki parkowe.
2) kosze na odpadki.
3) hotel dla owadów.
4) budki dla ptaków.
5) tabliczki informacyjne.
7. Prace przygotowawcze:
1) zabezpieczenie drzew
2) ścinanie
3) pielęgnacja
4) wykopywanie drzew w celu przesadzenia.
8. Trawnik i łąka kwietna.
9. Nasadzenia drzew.
10. Nasadzenia krzewów.
11. Nasadzenia byli i traw.
12. Prace wykończeniowe.
13. Pielęgnacja 1-roczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 383642,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 735278,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 383642,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Carbon – Mateusz Kwitliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 341445318
7.3.3) Ulica: Grodzka 68B
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 383642,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |