Miejska Trasa Spacerowa: budowa wyodrębnionego odcinka traktu spacerowego (etap Va) oraz przebudowa oświetlenia fortyfikacji obronnych przy ul. Międzyleśnej w Bystrzycy Kłodzkiej.
Gmina Bystrzyca Kłodzka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00353143
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00353143/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-05 14:05
- Lokalizacja
- Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f8e4fa4-f199-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 8811006578
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
Wykonawcy
2 przyznane
MONUMENTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
278 907,48 PLNPAWEŁ STELMACHBystrzyca Kłodzka, PL · lot 1
99 847,69 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00353143 z dnia 2024-06-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Miejska Trasa Spacerowa: budowa wyodrębnionego odcinka traktu spacerowego (etap Va) oraz przebudowa oświetlenia fortyfikacji obronnych przy ul. Międzyleśnej w Bystrzycy Kłodzkiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bystrzyca Kłodzka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717958
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748117605
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@bystrzycaklodzka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bystrzycaklodzka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/bystrzycaklodzka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Miejska Trasa Spacerowa: budowa wyodrębnionego odcinka traktu spacerowego (etap Va) oraz przebudowa oświetlenia fortyfikacji obronnych przy ul. Międzyleśnej w Bystrzycy Kłodzkiej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f8e4fa4-f199-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00353143
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063173/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 System fortyfikacji średniowiecznych: Miejska Trasa Spacerowa – wykonanie traktu spacerowego (etap Va) od schodów z ul. Kupieckiej do Spacerniaka oraz przebudowa oświetlenia fortyfikacji obronnych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00271559
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WTiKF.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Miejska Trasa Spacerowa: wykonanie traktu spacerowego (etap Va) od schodów z ul. Kupieckiej do Spacerniaka.Niniejszy zakres obejmuje część wyodrębnionego Etapu 5a.
Zakres przestrzenny robót budowlanych to górny taras po zachodniej stronie schodów łączących ul. Międzyleśną z ul.
Kupiecką w rejonie budynku nr 4. Prace dotyczą:
a) remontu muru tarasu z wykończeniem czapą kamienną,
b) wykonania stylizowanej balustrady zabezpieczającej,
c) wykonania kanalizacji deszczowej (z dwóch rur spustowych),
d) wykonania fragmentu ciągu pieszego o nawierzchni żwirowej umocnionej panelami stabilizującymi,
e) montażu małej architektury.
f) wykonanie terenu zielonego z przygotowaniem gruntu i obsadzeniem roślinnością poniżej muru miejskiego oraz poniżej
tarasu stanowiącego główny przedmiot zamówienia.
Powierzchnia projektowanych ciągów pieszych żwirowych - 49,50m2
Powierzchnia terenów zielonych - 70,00m 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 162601,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Miejska Trasa Spacerowa: przebudowa oświetlenia fortyfikacji obronnych przy ul. Międzyleśnej w Bystrzycy Kłodzkiej:Zakres obejmuje obszar od Baszty Rycerskiej do Spacerniaka. Prace dotyczą:
a) wymiany istniejących 39 sztuk opraw oświetlenia fortyfikacji obronnych,
b) wykonaniu podłączeń elektrycznych,
c) zasypaniu wykopów, odtworzeniu nawierzchni, prac porządkowych,
e) wykonaniu badań, prób i pomiarów powykonawczych; skuteczności ochrony przeciwporażeniowej dla wszystkich
obwodów wraz z oceną jej skuteczności, rezystencji izolacji kabli,
f) wykonaniu prób montażowych, pomiarów elektrycznych i pomiarów izolacji, sprawdzenia ciągłości żył.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.5.) Wartość części: 77466,67 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278907,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278907,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 278907,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Monumentum Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943131091
7.3.3) Ulica: Tarnobrzeska 2/2
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-404
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 278907,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99847,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117166,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99847,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Tel-Com
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8811285555
7.3.3) Ulica: Moniuszki 11
7.3.4) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
7.3.5) Kod pocztowy: 57-500
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99847,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2024-06-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |