Modernizacja dróg publicznych i wewnętrznych na terenie gminy Wielgomłyny

Gmina Wielgomłyny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00353998
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00353998/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-06 09:50
Lokalizacja
Wielgomłyny, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-93f0377c-fbb5-11ee-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
7722260702
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

"DROMOST" JERZY ŁASKA, MARCIN ŁASKA, MONIKA ŁASKA SPÓŁKA JAWNARadomsko, PL · lot 0
4 365 687,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00353998 z dnia 2024-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg publicznych i wewnętrznych na terenie gminy Wielgomłyny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielgomłyny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648161

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Wielgomłyny

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-525

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 7871082

1.5.8.) Numer faksu: 44 7871087

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wielgomlyny.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielgomlyny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wielgomlyny.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg publicznych i wewnętrznych na terenie gminy Wielgomłyny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93f0377c-fbb5-11ee-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00353998

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054888/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja dróg publicznych i wewnętrznych na terenie gminy Wielgomłyny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00286284

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DrPŁ-01/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4365687,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi: Modernizacja dróg publicznych i wewnętrznych na terenie gminy Wielgomłyny obejmująca:
1) Przebudowę drogi gminnej nr 112553E (Łączkowice) gr. gm. Masłowice – Pratkowice – Rudka – Kolonia Krzętów w miejscowości Rudka na działkach nr 734, 677 i na cz. nr 252 obręb Rudka,
2) Przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Ogrodowa w miejscowości Wielgomłyny na działce nr 412/2 i 420,
3) Przebudowę drogi gminnej nr 112558E w miejscowości Niwa Goszczowska na działce nr 469 obręb Zagórze i cz. nr 162 obręb Goszczowa,
4) Przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Odrowąż na działce nr 191 obręb Wola Kuźniewska,
5) Remont drogi gminnej nr 112560E w miejscowości Rogi (etap 2) na działce ewidencyjnej nr 108.
6) Przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Radomszczańska w miejscowości Wielgomłyny na działce nr 274, 277/1, 279/2, 280/10, 280/6, 281/2, 282/2, 283/2, 284/2, 285/2, 218/2.
7) Przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych na kierunku Zagórze – Niedośpielin na działce ewidencyjnej nr 1089 obręb Zagórze i nr 265, 262/4 obręb Niedośpielin.
8) Przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych Anielin – Wielgomłyny ul. Krzętowska na działkach ewidencyjnych nr 1053, 1052, 1243.
9) Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Niedośpielin na działce ewidencyjnej nr 603.
10) Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Niedośpielin na działce ewidencyjnej nr 321.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4365687,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5118833,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4365687,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROMOST Sp. Jawna J. Łaska, M. Łaska, M. łaska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7721000583

7.3.4) Miejscowość: Lipie 12b

7.3.5) Kod pocztowy: 97-500

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4365687,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane