Modernizacja infrastruktury drogowej powiatu głubczyckiego (Edycja 6PGR/2023/2913/Polski Lad)
Powiat Głubczycki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00354200
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00354200/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-06 10:38
- Lokalizacja
- Głubczyce, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba7f00e9-f268-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 7481580829
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00354200 z dnia 2024-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej powiatu głubczyckiego (Edycja 6PGR/2023/2913/Polski Lad)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głubczycki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412467
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Kochanowskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Głubczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 405 36 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.stupinska@powiatglubczycki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatglubczycki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej powiatu głubczyckiego (Edycja 6PGR/2023/2913/Polski Lad)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba7f00e9-f268-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00354200
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020890/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja infrastruktury drogowej powiatu głubczyckiego (Edycja 6PGR/2023/2913/Polski Lad)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00271488
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja obejmuje zadanie pn. Modernizacja infrastruktury drogowej powiatu głubczyckiego (Edycja 6PGR/2023/2913/Polski Lad), w ramach której zostanie wykonana Przebudowa i rozbudowa odcinka drogi powiatowej nr 1244O relacji Gołuszowice-Zawiszyce (odcinek I) - obręb 0010 GOŁUSZOWICE - 632/1, 653, 674/2, 667/3.
Przewiduje się następujący zakres prac:
- wykonanie prac ziemnych,
- wykonanie podbudowy na poszerzeniach jezdni,
- położenie nawierzchni asfaltowej,
- wykonanie poboczy,
- wykonanie chodnika
- zamawiający rezygnuje z wykonania kanału technologicznego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Opisie Technicznym i pozostałej dokumentacji, stanowiących załączniki do SWZ.
Zamawiający dopuszcza oferty równoważne:
Jeżeli w dokumentacji zostały nazwy własne, numery katalogowe, producent, znaki towarowe w odniesieniu do materiałów, urządzeń bądź technologii, należy traktować to wyłącznie jako minimalne oczekiwane parametry. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, przy czym muszą posiadać one parametry techniczne i jakościowe takie same bądź lepsze. Wykonawca zobowiązany jest wówczas do wykazania, że zastosowane przez niego materiały, urządzenia bądź technologie spełniają oczekiwania określone przez Zamawiającego poprzez przedłożenie odpowiednich dokumentów, wyliczeń, opinii itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1740048,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2295180,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1740048,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Adrian Bąk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7480000379
7.3.3) Ulica: ul. Sosnowiecka 11
7.3.4) Miejscowość: Głubczyce
7.3.5) Kod pocztowy: 48-100
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1740048,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 240 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |