Remont drogi gminnej nr 102641L od km 0+000,00 do km 1+095,00 w miejscowości Zastawie i Wólka Zastawska.
Gmina Stanin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00354855
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00354855/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-06 12:53
- Lokalizacja
- Tuchowicz, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06d43965-9a65-11ee-ba3b-4e891c384685
- Identyfikator
- 8252079809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00354855 z dnia 2024-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 102641L od km 0+000,00 do km 1+095,00 w miejscowości Zastawie i Wólka Zastawska.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stanin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Tuchowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-422
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25 629 96 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stanin@stanin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stanin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-06d43965-9a65-11ee-ba3b-4e891c3846851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 102641L od km 0+000,00 do km 1+095,00 w miejscowości Zastawie i Wólka Zastawska.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06d43965-9a65-11ee-ba3b-4e891c384685
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00354855
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00552846
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.29.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na: „Remoncie drogi gminnej nr 102641L od km 0+000,00 do km 1+095,00
w miejscowości Zastawie i Wólka Zastawska”.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie poniższych czynności:
1) Roboty przygotowawcze i ziemne
2) Roboty nawierzchniowe
3) Roboty wykończeniowe
W zakres inwestycji dla drogi gminnej nr 102641L w miejscowości Zastawie i Wólka Zastawska od km 0+000,00 do km 1+095,00 wchodzi:
remont nawierzchni jezdni asfaltowej szerokości 5,00 m na całym odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie wzmocnienia istniejącej nawierzchni:
• warstwą wyrównawczą z betonu asfaltowego w ilości 150 kg/m2 (gr. 6 cm);
• warstwą ścieralną z betonu asfaltowego o gr. 4 cm;
wykonanie obustronnego pobocza gruntowego o szerokości 0,75 m;
wymiana oraz uzupełnienie oznakowania pionowego oraz wykonanie oznakowania poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zostały złożone 3 oferty. Cena oferty nr 1 – 740 067,81 zł, cena oferty nr 2 – 652 646,35 zł, cena oferty nr 3 – 1 015 434,50 zł. Cena powyższych ofert przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 554 297,21 zł Zamawiający nie może zwiększyć kwot na realizację zamówienia do cen ofert najkorzystniejszych.| 2024-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |