„Remont lok. nr 28 przy ul. Włókienniczej 16 oraz docieplenie ściany zachodniej budynku - 2 części”
Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00355167
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00355167/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-06 13:47
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf9a39f1-1294-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 7252132934
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00355167 z dnia 2024-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont lok. nr 28 przy ul. Włókienniczej 16 oraz docieplenie ściany zachodniej budynku - 2 części”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364429563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 175
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-447
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zim.uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zim.lodz.bip-e.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf9a39f1-1294-11ef-a7f7-6221b72ad4fc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont lok. nr 28 przy ul. Włókienniczej 16 oraz docieplenie ściany zachodniej budynku - 2 części”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf9a39f1-1294-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355167
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042310/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Remont lok.28 przy ul. Włókienniczej 16 oraz docieplenie ściany zachodniej budynku - 2 części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00327674
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIM-DZ.2620.44.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 1: Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie lokalu nr 28 usytuowanym w Łodzi przy ul. Włókienniczej 16Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie lokalu nr 28 usytuowanym w Łodzi przy ul. Włókienniczej 16.
W zakresie wykonania robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia wyszczególnić należy niżej wymieniony zakres prac:
1. Demontaż posadzki z paneli podłogowych,
2. Rozebranie wykładziny ściennej z płytek,
3. Demontaż okładzin z płyt gipsowo-kartonowych sufitu, ścian i przedścianek,
4. Rozebranie posadzki z płytek na zaprawie i kleju bez odzysku,
5. Skucie tynku wewnętrznego z zaprawy wapiennej lub cementowo-wapiennej,
6. Likwidacja zawilgoceń,
7. Dezynfekcja,
8. Odgrzybianie przy użyciu środków chemicznych,
9. Odtworzenie okładzin gipsowo-kartonowych impregnowanych ogniochronnie wraz z malowaniem,
10. Odtworzenie sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych,
11. Odtworzenie tyku wewnętrznego z zaprawy wapiennej lub cementowo-wapiennej wraz z malowaniem,
12. Odtworzenie okładzin z płyt gipsowo-kartonowych (suche tynki),
13. Odtworzenie okładzin ściennych z płytek ceramicznych
14. Odtworzenie posadzki z płytek ceramicznych wraz z wyrównaniem podłoża,
15. Naprawa pęknięć i zarysowań,
16. Wymiana ościeżnic drewnianych,
17. Wymiana gniazd wtyczkowych ze stykiem ochronnym,
18. Mechaniczne sprawdzenie drożności otworów kanalizacji,
19. Sprawdzenie i pomiar kompletnego jednofazowego obwodu elektrycznego niskiego napięcia,
20. Wymiana urządzeń sanitarnych: umywalka, miska ustępowa, bateria umywalkowa i prysznicowa,
21. Prace porządkowe w trakcie realizacji zadania oraz po ich zakończeniu gwarantujące czystość w lokalu 2. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy w załączniku nr 4a (dla
części 1) do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45431000-7 - Kładzenie płytek
4.5.5.) Wartość części: 128543,04 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 2: Uzupełnienie docieplenia elewacji oficyny wraz z izolacją fundamentu nieruchomości przy ul. Włókienniczej 16(ściana zachodnia) od strony nieruchomości przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 25 w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na uzupełnieniu docieplenia elewacji oficyny
wraz z izolacją fundamentu nieruchomości przy ul. Włókienniczej 16 (ściana zachodnia) od strony nieruchomości przy ul.
Rewolucji 1905 r. nr 25.
W zakresie wykonania robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia wyszczególnić należy niżej wymieniony
zakres prac:
1. Iniekcja ciśnieniowa pozioma - elewacja zachodnia oficyny
2. Izolacja fundamentu - elewacja zachodnia oficyny,
3. Izolacja przeciw wilgociowa i przeciw wodna - elewacja zachodnia oficyny,
4. Docieplenie (uzupełnienie) elewacji zachodniej oficyny (od strony nieruchomości przy ul. Rewolucji 1905 r. 25).
2. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia w załączniku nr 3 do SWZ oraz we wzorze umowy w załączniku nr 4b (dla części 2) do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.5.) Wartość części: 32606,54 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, tj. do dnia 04.06.2024 r. do godz. 12:00 nie została złożona żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, tj. do dnia 04.06.2024 r. do godz. 12:00 nie została złożona żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
| 2024-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |