Wykonanie placu zabaw przy Szkole Podstawowej w miejscowości Ossów

Gmina Wołomin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00355280
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00355280/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-06 14:11
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34d00670-e5df-11ee-9c02-ce2b643d361d
Identyfikator
1251333722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty inżynieryjne i budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

CEZARY KRAKOWSKIPabianice, PL · lot 0
55 964,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00355280 z dnia 2024-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie placu zabaw przy Szkole Podstawowej w miejscowości Ossów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie placu zabaw przy Szkole Podstawowej w miejscowości Ossów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34d00670-e5df-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355280

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00250616

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 38029 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie placu zabaw przy Szkole Podstawowej w miejscowości Ossów, na działce nr ew. 388/2 obręb Ossów 02
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany:
1) dostarczyć i zamontować z zachowaniem stref bezpiecznych, zgodnie z dokumentacją projektową:
a) urządzenie zabawowe typu „TYROLKA” (1 szt.);
b) ławki wypoczynkowe (3 szt.);
2)zamontować z zachowaniem stref bezpiecznych, zgodnie z dokumentacją projektową, urządzenia zabawowe, które zostały zakupione w grudniu 2023 r. i złożone na terenie Szkoły Podstawowej w Ossowie tj.:
a) urządzenie zabawowe typu „TOR PRZESZKÓD” – 1 szt.;
b) urządzenie zabawowe typu „BUJAK SPRĘŻYNOWY” – 2 szt.;
c) urządzenie zabawowe typu „HUŚTAWKA WAGOWA” – 1 szt.;
d) urządzenie zabawowe typu „KARUZELA” – 1 szt..
3) wykonać wszelkie niezbędne roboty ziemne;
4) uporządkować teren wraz dosianiem trawy wokół zamontowanych urządzeń, zgodnie z dokumentacją projektową;
6) dostarczyć i zamontować regulamin korzystania z placu zabaw wraz z fundamentem, zgodnie z dokumentacją projektową;
7) dostarczyć i zamontować kosz na śmieci, zgodnie z dokumentacją projektową;
8) przenieść istniejący słup z miejscem na bocianie gniazdo w nową lokalizację;
9) naprawić przęsło w istniejącym ogrodzeniu od strony drogi wewnętrznej tj. działki nr ew. 300/4 obręb 02 Ossów (aktualny stan przęsła ogrodzeniowego zgodnie z załączoną dokumentacją fotograficzną);
10) wykonać dokumentację powykonawczą, o której mowa w § 9 ust. 5 umowy. Dostarczyć karty techniczne, certyfikaty, itp. w 2 egzemplarzach;
11) przenieść na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji powykonawczej, o której mowa w § 1 ust. 2 pkt. 10) umowy oraz § 9 ust. 5 umowy na warunkach określonych w § 17 umowy;
12) udzielić gwarancji na roboty budowlane, o których mowa w § 1 ust. 1 umowy na warunkach określonych w § 10 umowy.

Szczegółowy zakres podstawowych robót został ujęty w Projekcie budowlanym, który stanowi Załącznik nr 1A, Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) i Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych (SST).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48093 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145140 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55964,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROMETEUSZ Cezary Wojciech Krakowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7311490369

7.3.4) Miejscowość: Pabianice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55964,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane