Remont drogi gminnej nr 102654L od km 0+000,00 do km 2+675,00 w miejscowości Stara Wróblina i Stara Gąska
Gmina Stanin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00355341
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00355341/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-06 14:21
- Lokalizacja
- Tuchowicz, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acd36685-9a84-11ee-953e-c2ea26915e21
- Identyfikator
- 8252079809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00355341 z dnia 2024-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 102654L od km 0+000,00 do km 2+675,00 w miejscowości Stara Wróblina i Stara Gąska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stanin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Tuchowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-422
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25 629 96 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stanin@stanin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stanin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-acd36685-9a84-11ee-953e-c2ea26915e211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 102654L od km 0+000,00 do km 2+675,00 w miejscowości Stara Wróblina i Stara Gąska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acd36685-9a84-11ee-953e-c2ea26915e21
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355341
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00553701
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.30.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na: „Remoncie drogi gminnej nr 102654L od km 0+000,00 do km 2+675,00
w miejscowości Stara Wróblina i Stara Gąska”.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie poniższych czynności:
1) Roboty przygotowawcze i ziemne
2) Podbudowa
3) Roboty nawierzchniowe
4) Roboty wykończeniowe
W zakres inwestycji dla drogi gminnej nr 102654L w miejscowości Stara Wróblina
i Stara Gąska od km 0+000,00 do km 2+675,00 wchodzi:
remont nawierzchni jezdni asfaltowej szerokości 5,50 m na całym odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie wzmocnienia istniejącej nawierzchni:
• warstwą wyrównawczą z betonu asfaltowego w ilości 150 kg/m2 (gr. 6 cm);
• warstwą ścieralną z betonu asfaltowego o gr. 4 cm;
wykonanie obustronnego wzmocnienia krawędzi jezdni kruszywem łamanym dolomitowym 0/31,5 mm o grubości warstwy 25 cm oraz szerokości 30 cm;
wykonanie obustronnego pobocza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm o szer. 0,75 m i gr. warstwy 10 cm;
wymiana oraz uzupełnienie oznakowania pionowego oraz wykonanie oznakowania poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.| 2024-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |