Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy różnych produktów spożywczych na potrzeby Zakładu Karnego w Wierzchowie.

ZAKŁAD KARNY W WIERZCHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00177870
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00177870/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-04 14:27
Lokalizacja
Wierzchowo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31c17840-fd60-41d8-abbe-0ab53052f3ba
Identyfikator
6741084513
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ryż długoziarnistyProdukty z ziarenWarzywa strączkowe suszoneRóżne produkty spożywcze i produkty suszoneWarzywa przetworzone

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW LORKEWidziszewo, PL · lot 0
110 246,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00177870 z dnia 2025-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy różnych produktów spożywczych na potrzeby Zakładu Karnego w Wierzchowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W WIERZCHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000601969

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 8

1.5.2.) Miejscowość: Wierzchowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-530

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 94 34 00 704

1.5.8.) Numer faksu: 94 34 00 707

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wierzchowo@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-wierzchowo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy różnych produktów spożywczych na potrzeby Zakładu Karnego w Wierzchowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31c17840-fd60-41d8-abbe-0ab53052f3ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00177870

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00115682/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa różnych produktów spożywczych na potrzeby zakładu karnego w Wierzchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00127956

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKW.2232.2.2025.DG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 134099,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ryż biały długoziarnisty 3500
Kasza jęczmienna wiejska 5700
Kasza manna 1000
Makaron 6000
Mąka pszenna 5000
Płatki owsiane zwykłe 800
Mąka ziemniaczana 250
Fasola sucha 2200
Groch łuskany 2300
Kotlety sojowe 200
Kostka sojowa 200
Granulat sojowy 300
Koncentrat pomidorowy 30% 1200
Leczo pieczarkowe 1100
Kawa zbożowa 500
Dżem owocowy 1500
Marmolada owocowa 1500
Przyprawa do potraw 600
Przyprawa do zup i potraw w płynie 900
Herbata granulowana 100

4.5.3.) Główny kod CPV: 15614100-6 - Ryż długoziarnisty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03211900-2 - Produkty z ziaren

03212210-5 - Warzywa strączkowe suszone

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

15331000-7 - Warzywa przetworzone

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110246,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194290,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110246,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FH JARO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6980012592

7.3.3) Ulica: Osiedlowa

7.3.4) Miejscowość: Widziszewo

7.3.5) Kod pocztowy: 64-000

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110246,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy