Zagospodarowanie centrum miejscowości Mełgiew

GMINA MEŁGIEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00355759
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00355759/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-07 00:42
Lokalizacja
Mełgiew, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b20638ac-c0e5-11ee-9897-f6855eb846c0
Identyfikator
7122914532
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieZbrojenieRoboty izolacyjneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówInstalowanie wentylacjiUsługi wycinania drzewRoboty w zakresie kształtowania parkówSadzenie drzewRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychUsługi ogrodnicze

Wykonawcy

1 przyznane

GARDEN DESIGNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
2 302 098,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00355759 z dnia 2024-06-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie centrum miejscowości Mełgiew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MEŁGIEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019589

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzancka 2

1.5.2.) Miejscowość: Mełgiew

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-007

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: (81) 460 57 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@melgiew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://melgiew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b20638ac-c0e5-11ee-9897-f6855eb846c0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie centrum miejscowości Mełgiew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b20638ac-c0e5-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355759

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049709/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rewitalizacja placu w miejscowości Mełgiew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00087325

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1954153,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Zagospodarowanie centrum miejscowości Mełgiew”.
2. Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest zagospodarowanie działek o numerach ewidencyjnych 496, 586, 501, 648, 448/2, 622 położonych w centrum miejscowości Mełgiew – w niedalekim sąsiedztwie Urzędu Gminy.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie rozbiórek nawierzchni i fontanny,
2) likwidację nieczynnych urządzeń i instalacji zewnętrznych uzbrojenia terenu,
3) wycinki drzew i krzewów,
4) wytyczenie obszaru przewidzianego pod: obiekty technologiczne fontanny, obiekty małej architektury, nawierzchni, tras kablowych i uzbrojenia terenu,
5) wykonanie wykopów pod nawierzchnie, fundamentowanie urządzeń, trasy kablowe oświetlenia i monitoringu oraz instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej, fundamentowanie słupów oświetleniowych,
6) wykonanie niecki i komory technologicznej fontanny,
7) wykonanie instalacji wodociągowej do nawadniania- punkt poboru wody oraz zasilania fontanny,
8) wykonanie instalacji kanalizacji sanitarnej do fontanny ze zbiornikiem,
9) wykonanie instalacji oświetlenia terenu,
10) wykonanie instalacji monitoringu na słupach oświetleniowych,
11) wykonanie nawierzchni,
12) wykonanie montażu obiektów małej architektury i pozostałych budowli ,
13) wykonanie zieleni urządzone
4. Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącymi załącznik nr 11 do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ i umowy (załącznik nr 9 do SWZ).
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają w szczególności:
1) dokumentacja projektowa,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

77211600-8 - Sadzenie drzew

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2215609,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2700000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2302098,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GARDEN DESIGNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 362673276

7.3.3) Ulica: Agatowa 16/41

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-571

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Watersystem Sp. z o.o. Sp.k. - budowa fontanny. Inne roboty roboty ogólnobudowlane, drogowe, elektryczne, teletechniczne, sanitarne, montażowe, rozbiórkowej, zieleniarskie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2302098,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane