Dostawa chromatografów w 3 pakietach
Gdański Uniwersytet Medyczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00355970
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-07 08:55
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5840955985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Chromatografy
Wykonawcy
3 przyznane
SELWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
57 195 PLNSELWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
57 195 PLNBIOGENET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJózefów, PL
95 940 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.