„Wymiana dźwigu osobowego w budynku mieszkalnym DPS im. Św. Brata Alberta w Kielcach przy ul. Żeromskiego 4/6 w Kielcach”
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.ŚW.BRATA ALBERTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00356104
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00356104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-07 09:34
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b49ca5b5-e059-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 6571823270
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00356104 z dnia 2024-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana dźwigu osobowego w budynku mieszkalnym DPS im. Św. Brata Alberta w Kielcach przy ul. Żeromskiego 4/6 w Kielcach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.ŚW.BRATA ALBERTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292397608
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 4/6
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-369
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.lisowska@dpsalberta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpsalberta.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b49ca5b5-e059-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wymiana dźwigu osobowego w budynku mieszkalnym DPS im. Św. Brata Alberta w Kielcach przy ul. Żeromskiego 4/6 w Kielcach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b49ca5b5-e059-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00356104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00240721/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana dźwigu osobowego w budynku mieszkalnym DPS im. Św. Brata Alberta w Kielcach przy ul. Żeromskiego 4/6 w Kielcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00240774
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ( powiększenie otworów) drzwi do szybu istniejącej windy w celu dostosowania do nowego urządzenia.
Zakres robót budowlanych do wykonania:
• demontaż wszystkich podzespołów istniejącego dźwigu podlegającego wymianie ich wywiezienie i utylizację
• montaż elektrycznych instalacji dźwigowych w szybie , kabinie i w maszynowni;
• montaż kaset wezwań na przystankach i piętro wskazywaczy na wszystkich przystan-kach ze strzałkami kierunku jazdy- do uzgodnienia z Zamawiającym;
• montaż w kabinie paneli – kaset sterowniczych z piętro wskazywaczami funkcyjnymi, układami głośnomówiącymi z systemem komunikatorów o stanie dźwigu, blokadami za-mykania drzwi, systemami komunikacji alarmowej pomiędzy kabinami a służbami ratow-niczymi poprzez sieci telefonii z programowaną kontrolą dostępu;
• montaż osłon na elementach ruchomych w maszynowni (ogranicznik prędkości, zespół napędowy, otwory w podłodze maszynowni i w szybie (przeciwwaga);
• wymiana instalacji oświetleniowych szybu, maszynowni i zasilającej urządzenie wg. proj. technicznego branży elektrycznej;
• powiększenie otworu drzwiowego i wymiana drzwi w pom. maszynowni.
• powiększenie otworów drzwiowych do wymiarów wskazanych przez producenta zamówionego urządzenia poprzez rozkucie i osadzenie nowych nadproży wg. projek-tu technicznego – branża konstrukcyjna.
• Osadzenie drzwi w ścianie i obróbka otworów drzwiowych na wszystkich kondygna-cjach po wymianie drzwi poprzez przywrócenie stanu sprzed wymiany tj. tynkowanie, uzupełnienie ubytków w ścianach wraz z malowaniem a następnie montaż portali ze stali nierdzewnej we wnękach z wywinięciem na ścianę czołową ( dotyczy drzwi przystanko-wych)
• uzupełnienie tynków, malowanie białą farbą niepylącą od wewnątrz ścian szybu oraz czyszczenie i malowanie szarą farbą antypoślizgową podszybia szybowego;
• uzupełnienie , czyszczenie i malowanie białą farbą niepylącą ścian maszynowni;
• usunięcie starych okładzin posadzek ( płytki PCV) w maszynowni;
• naprawie wylewek i wyłożenie płytkami ceramicznymi w pom. maszynowni.
• wymiana dźwigu osobowego wraz z przebudową drzwi (powiększenie otworów drzwiowych ) w celu dostosowania do nowego urządzenia
• przeprowadzenie badań elektrycznych dźwigu oraz odbiór przez UDT
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214596,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306180,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214596,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ORONA SPÓŁKA Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 351080613
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-574
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
LIFT MONT Piotr Bieniek, os. Na Stoku 52/30, 25-437 Kielce: Demontaż istniejącego dźwigu oraz montaż nowego dźwigu wraz z wykonaniem robót budowlanych związanych z przebudową (powiększeniem otworów drzwi) do szybu istniejącej windy
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214596,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |