Modernizacja budynku byłego dworca kolejowego w Kargowej

Gmina Kargowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00453596
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00453596/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-12 09:16
Lokalizacja
Kargowa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50c9a0ed-32c2-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
9231049471
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453596 z dnia 2024-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku byłego dworca kolejowego w Kargowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kargowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770735

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 33

1.5.2.) Miejscowość: Kargowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-120

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 683525131

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kargowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kargowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50c9a0ed-32c2-11ef-acf6-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku byłego dworca kolejowego w Kargowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50c9a0ed-32c2-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453596

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026680/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Modernizacja budynku byłego dworca kolejowego w Kargowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407852

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4884054,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia będzie realizowany w formule ,,zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiotowe zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. ,,Modernizacja budynku byłego dworca kolejowego w Kargowej” i wykonanie, na podstawie opracowanej dokumentacji, części robót budowlanych. Przedsięwzięcie zlokalizowane jest w Kargowej na działkach o numerach ewidencyjnych 518/4, 518/, 518/6, 518/7 i 518/17. Powierzchnia zabudowy budynku dworca wraz z magazynem ekspedycyjnym wynosi 313 m2, powierzchnia zabudowy budynku magazynowego wynosi 92,23 m2. Przedmiotowe obiekty zostały wybudowane na planie prostokątów połączonych ze sobą. Budynek byłego dworca kolejowego jest częściowo podpiwniczony oraz ma 3 kondygnacje nadziemne. Budynek magazynowy jest niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny. Przy budynku znajduje się rampa rozładunkowa. Budynki pełniły funkcję dworca kolejowego. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej zagospodarowania istniejącego budynku po byłym dworcu kolejowym i budynku magazynowego wraz z przyległym terenem. Roboty budowlane realizowane w ramach zamówienia obejmują prace związane z modernizacją budynkiem byłego dworca kolejowego wraz z magazynem ekspedycyjnym.
Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania robót budowlanych na podstawie wykonanej dokumentacji w zakresie:
a) rozbiórka wybranych elementów zagospodarowania terenu (zasieki śmietnikowe, rampy, ogrodzenia oraz inne);
b) remont, termomodernizacja, rozbudowa i przebudowa budynku byłego dworca kolejowego wraz z częścią magazynu ekspedycyjnego;
c) wyposażenie budynku w instalacje: centralnego ogrzewania wraz z kotłownią, wodno- kanalizacyjną, elektryczne, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła,
d) wykonanie/przebudowa uzbrojenia terenu,
e) oczyszczenie i wyrównanie terenów zielonych (ponowne nasadzenie trawy), wykonanie zieleni izolacyjnej przy drodze powiatowej ul. Przemysłowa.
Z zamówienia wyłączony zostaje zakres robót budowlanych związanych z remontem i przebudową budynku magazynowego, wykonaniem utwardzonych nawierzchni, montażem elementów małej architektury, montażem zewnętrznego oświetlenia terenu i odtworzeniem torowiska.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 8 sierpnia 2023 r. do godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty. Mając na uwadze powyższe unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy PZP jest w pełni uzasadnione.
2024-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane