"Wymiana stolarki okiennej oraz stolarki drzwi głównych wejściowych i bocznych w budynku internatu."
Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00357851
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00357851/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-10 07:00
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eeb095c7-02b9-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 6652990658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00357851 z dnia 2024-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Wymiana stolarki okiennej oraz stolarki drzwi głównych wejściowych i bocznych w budynku internatu."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6652990658
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@medyk.konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.medyk.konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eeb095c7-02b9-11ef-b81b-aebd110f52791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Wymiana stolarki okiennej oraz stolarki drzwi głównych wejściowych i bocznych w budynku internatu."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eeb095c7-02b9-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00357851
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00090539/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana stolarki okiennej w budynku internatu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00333643
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSCKZIU.KG.220.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana stolarki okiennej oraz stolarki drzwi głównych
wejściowych i bocznych w budynku internatu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w prowadzonym postępowaniu wskazał przed otwarciem ofert kwotę jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia w wysokości 484 170,00 PLN brutto.W postępowaniu zostały złożone oferty:
a) SKŁAD OKIEN.PL SZYMON MIECZKOWSKI ul. Lipowa 2, 55-093 Borowa
NIP 9111579717 Cena ofertowa: 597 350,73 zł brutto.
Kryterium ceny ( 60%) = 60 pkt
Kryterium gwarancji (40%) ( 60 mc) = 40 pkt
Wykonawca uzyskał najwyższą liczbę punktów = 100
b) Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Jan Derkacz – Duchewicz Sp. z o.o.
ul. Pocztowa 9 62-200 Gniezno NIP 784 2493515
Cena ofertowa: 721 887,00 zł brutto.
Kryterium ceny ( 60%) = 49,65 pkt
Kryterium gwarancji (40%) ( 60 mc) = 40 pkt
Wykonawca uzyskał liczbę punktów = 89,65
W świetle powyższego, oferta która uzyskuje najwyższą punktację prezentuje cenę, która przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia zgodnie z brzmieniem przesłanki unieważnienia postępowania wskazanej w art.255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 597350,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 721887,00 PLN
| 2024-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |