Budowa boisk szkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mrągowie
Gmina Miasto Mrągowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00357926
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00357926/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-10 08:13
- Lokalizacja
- Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-697fb388-1415-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 7422076940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00357926 z dnia 2024-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boisk szkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mrągowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mrągowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743427
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A
1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897419000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mragowo.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mragowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-697fb388-1415-11ef-9381-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boisk szkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mrągowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-697fb388-1415-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00357926
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037246/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa boisk szkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mrągowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00327960
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2564082,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia dotyczy: „Budowy boisk przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mrągowie”. w zakresie branży drogowej sanitarnej i elektrycznej.
Zakres zamówienia podzielono na II etapy:
1. Etap I
1) Prace pomiarowe – niwelacja terenu,
2) Roboty rozbiórkowe – m.in. rozbiórka ogrodzenia, murka ceglanego, nawierzchni poliuretanowych, bitumicznych i innych elementów zagospodarowania terenu,
3) Kanalizacja deszczowa -m.in. kanały z rur PCV, studnie rewizyjne PCV, betonowe, włączenie do istniejącej kanalizacji deszczowej,
4) Kable i fundamenty pod oświetlenie – m.in. szafka oświetleniowa SE z podłączeniem do istniejącego kabla, układanie kabli doziemnych, rury osłonowe, pale wiercone CFA pod słupy oświetleniowe,
5) Wzmocnienie podłoża – m.in. roboty ziemne, wymiana gruntu, ułożenie geowłókniny separacyjnej
6) Obrzeża z dolną warstwą podbudowy – m.in. profilowanie i zagęszczenie podłoża, obrzeża betonowe na ławie betonowej, dolna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego
2. Etap II
1) Podbudowa - górna warstwa
2) Oświetlenie boisk – montaż słupów oświetleniowych z mocowaniem projektorów LED, pomiary powykonawcze
3) Odwodnienie liniowe
4) Nawierzchnia syntetyczna
5) Skocznia w dal
6) Nawierzchnia z kostki brukowej
7) Piłkochwyty
8) Wyposażenie boiska do koszykówki i siatkówki
9) Wyposażenie boiska do piłki ręcznej i tenisa ziemnego
10) Elementy małej architektury
Zamawiający wyłącza z zakresu zamówienia:
1) Roboty opisane w wielobranżowym projekcie technicznym jako Etap II (Budowa placu zabaw, parkingu, układu komunikacyjnego, ogrodzenia, oświetlenie terenu, nasadzenia zieleni ozdobnej wraz z elementami małej architektury)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuję, że na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia postępowanie w trybie podstawowym na: „Budowa boisk szkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mrągowie”, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3591600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4267090,88 PLN
| 2024-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |