Przebudowa budynku przedszkola w Tułowicach
Gmina Tułowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00357934
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00357934/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-10 08:16
- Lokalizacja
- Tułowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0267b061-e509-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 9910321970
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00357934 z dnia 2024-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku przedszkola w Tułowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tułowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413308
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 1
1.5.2.) Miejscowość: Tułowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-130
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tulowice@tulowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tulowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/tulowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku przedszkola w Tułowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0267b061-e509-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00357934
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028124/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa budynku przedszkola w Tułowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00249068
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest:
1.1. Przebudowa istniejącej Sali na piętrze na dwie sale do zajęć korekcyjnych,
1.2. Przebudowa zaplecza kuchennego obejmująca pomieszczenia parteru i piętra.
1.3. Przebudowa pomieszczeń socjalnych zaplecza kuchni w poziomie parteru,
1.4. Modernizacja holu na I piętrze,
1.5. Rozbiórka istniejących szybów dźwigów kuchennych z wbudowaniem w to miejsce jednego dźwigu umożliwiającego transport wózków gastronomicznych i personelu.
1.6. Dobudowa zewnętrznego dźwigu dla niepełnosprawnych w centrum północnej elewacji budynku.
1.7. Wydzielenie pożarowe, oddymianie i napowietrzanie klatek schodowych głównej i bocznej,
1.8. Wykonanie pokrycia dachu nad istniejącym korpusem budynku głównego, remonty kominów, orynnowania,
1.9. Wykonanie szatni w piwnicy budynku przedszkola,
1.10. Montaż nowego wyposażenia technologicznego kuchni i zaplecza wraz z meblami kuchennymi.
1.11. W zakresie instalacji sanitarnych i wg ich projektu wykonawczego:
1.11.1. Wykonanie nowych instalacji sanitarnych w obszarze objętym nadbudową i przebudową (nowych i wymiana istniejących),
1.11.2. Przebudowa wentylacji mechanicznej kuchni,
1.11.3. Modernizacja istniejącej kotłowni gazowej.
1.12. W zakresie instalacji elektrycznych i wg ich projektu wykonawczego:
1.12.1. Wykonanie nowych instalacji elektrycznych w obszarze objętym nadbudową i przebudową (nowych i wymiana istniejących),
1.12.2. wykonanie zasilania dźwigów wewnętrznego w zapleczu kuchni i zewnętrznego dla niepełnosprawnych.
3. Szczegółowy opis robót stanowi:
- dokumentacja projektowa – projekt wykonawczy
- wymagania podane w Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót
- przedmiar robót, który stanowi dokument wyłącznie pomocniczy
- projektowane postanowienia umowy
Zamawiający zwraca uwagę, że roboty będą prowadzone na czynnym obiekcie, wobec czego Wykonawca musi uwzględnić wynikające stąd ograniczenia i konieczność wykonania dodatkowych zabezpieczeń, celem zapewnienia dostępu do obiektu, w tym w szczególności prowadzenie robót w taki sposób aby nie zanieczyszczać terenu nie objętego robotami i nie utrudniać pracy w pozostałych częściach budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45314310-7 - Układanie kabli
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3678000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3974745,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3678000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AS-BUD Adam Szawełło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7531053493
7.3.4) Miejscowość: Skorochów
7.3.5) Kod pocztowy: 48-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Montaż windy zewnętrznej i wewnętrznej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3678000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 350 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |