Modernizacja infrastruktury wodnej na terenie gminy Rejowiec fabryczny - w miejscowości Wólka Kańska - Kolonia. Budowa biologicznej drenażowej oczyszczalni ścieków do budynku świetlicy .

Gmina Rejowiec Fabryczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00358099
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00358099/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-10 09:10
Lokalizacja
Rejowiec Fabryczny, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b56c01d-05f2-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
5632158413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL MORADEWICZRejowiec, PL · lot 0
23 370 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00358099 z dnia 2024-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury wodnej na terenie gminy Rejowiec fabryczny - w miejscowości Wólka Kańska - Kolonia. Budowa biologicznej drenażowej oczyszczalni ścieków do budynku świetlicy .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rejowiec Fabryczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198043

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska

1.5.2.) Miejscowość: Rejowiec Fabryczny

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-170

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 5664-211

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminarejowiecfabr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ug.rejowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.gminarejowiecfabr.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury wodnej na terenie gminy Rejowiec fabryczny - w miejscowości Wólka Kańska - Kolonia. Budowa biologicznej drenażowej oczyszczalni ścieków do budynku świetlicy .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b56c01d-05f2-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00358099

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025114/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja infrastruktury wodnej na terenie gminy Rejowiec Fabryczny - w miejscowości Wólka Kańska - Kolonia. Budowa biologicznej drenażowej oczyszczalni ścieków do budynku świetlicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PROW na lata 2014 - 2020 Operacja typu "Gospodarka wodno - ściekowa"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00313149

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 19347,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. Modernizacja infrastruktury wodnej na terenie gminy Rejowiec Fabryczny- w miejscowości Wólka Kańska- Kolonia.
W ramach inwestycji zostanie wybudowana biologiczna drenażowa oczyszczalnia ścieków do budynku świetlicy w Wólce Kańskiej- Kolonii na działce numer 173/2 i 402/2. Na wykonanie powyższych prac Zamawiający posiada niezbędne dokumenty - na budowę oczyszczalni ścieków zgłoszenie na które Starosta Chełmski nie wniósł sprzeciwu AB.6743.2.216.2023
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisują załączone Projekty techniczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23370,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23370,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23370,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Daniel Moradewicz Mora Serwis

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 361031831

7.3.3) Ulica: Szkolna 19

7.3.4) Miejscowość: Rejowiec

7.3.5) Kod pocztowy: 22-360

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23370,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane