„Poprawa jakości dojazdu do gospodarstw rolnych w Gminie Wyryki”
GMINA WYRYKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00358369
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00358369/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-10 10:28
- Lokalizacja
- Wyryki-Połód, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43237e9d-fbc6-11ee-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 5651445591
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00358369 z dnia 2024-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa jakości dojazdu do gospodarstw rolnych w Gminie Wyryki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WYRYKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyryki Połód 154
1.5.2.) Miejscowość: Wyryki-Połód
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-205
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 59 13 003
1.5.8.) Numer faksu: 82 59 13 006
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wyryki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wyryki.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43237e9d-fbc6-11ee-b81b-aebd110f52791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa jakości dojazdu do gospodarstw rolnych w Gminie Wyryki”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43237e9d-fbc6-11ee-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00358369
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035727/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa jakości dojazdu do gospodarstw rolnych w Gminie Wyryki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00293265
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.05.2024.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1598695,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa jakości dojazdu do gospodarstw rolnych w Gminie Wyryki”, które obejmuje:
1. Zakres robót budowlanych dla drogi miejscowości Lubień (dz. drogowa nr ew.: 404) na odcinku od km 0+000 do km 0+140.
Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu oraz zakres robót projektowych i budowlanych:
Zakres przebudowy dla drogi gminnej w miejscowości Lubień zakłada poprawę parametrów geometryczno- konstrukcyjnych istniejącej nawierzchni poprzez:
wykonanie zabezpieczenia podziemnej infrastruktury technicznej w miejscach kolizji z infrastrukturą drogową (o ile zajdzie taka potrzeba),
wykonanie odhumusowania istniejących zieleńców w zakresie niezbędnym wynikającym z usytuowania projektowanych elementów infrastruktury drogowej,
wykonanie konstrukcji zjazdu z drogi powiatowej,
wykonanie ulepszenia istniejącej jezdni gruntowej drogi gminnej warstwami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
odtworzenie geometrii istniejących rowów bezodpływowych oraz zieleńców znajdujących się w granicach opracowania,
wykonanie nowego oznakowania pionowego;
2. Zakres robót budowlanych dla drogi w miejscowości Lipówka na odcinku od km 0+000 do km0+042.
Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu oraz zakres robót projektowych i budowlanych:
Zakres przebudowy drogi w miejscowości Lipówka zakłada poprawę parametrów geometryczno-konstrukcyjnych istniejącej nawierzchni poprzez:
wykonanie zabezpieczenia podziemnej infrastruktury technicznej w miejscu kolizji z infrastrukturą drogową (o ile zajdzie taka potrzeba),
wykonanie odhumusowania istniejących zieleńców w zakresie niezbędnym wynikającym z usytuowania projektowanych elementów infrastruktury drogowej,
wykonanie ulepszenia istniejącej jezdni gruntowej drogi gminnej warstwami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
3. Zakres robót budowlanych dla drogi w miejscowości Horostyta – działka drogowa nr 249 na odcinku od km 0+000 do km 0+105.
Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu oraz zakres robót projektowych i budowlanych:
Zakres przebudowy drogi w miejscowości Horostyta zakłada poprawę parametrów geometryczno-konstrukcyjnych istniejącej nawierzchni poprzez:
wykonanie zabezpieczenia podziemnej infrastruktury technicznej w miejscach kolizji z projektowana infrastrukturą drogową (o ile zajdzie taka potrzeba),
wykonanie odhumusowania istniejących zieleńców w zakresie niezbędnym wynikającym z usytuowania projektowanych elementów infrastruktury drogowej,
wykonanie przebudowy istniejących przepustów w zakresie objętym inwestycją,
wykonanie konstrukcji zjazdu z drogi powiatowej,
wykonanie ulepszenia istniejącej jezdni gruntowej drogi gminnej warstwami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
odtworzenie geometrii istniejących rowów bezodpływowych oraz zieleńców znajdujących się w granicach opracowania,
wykonanie nowego oznakowania pionowego.
4. Zakres robót budowlanych dla drogi w miejscowości Horostyta – Kolonia działka drogowa nr 156 na odcinku od km 0+000 do km 0+780.
Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu oraz zakres robót projektowych i budowlanych:
Zakres przebudowy drogi w miejscowości Horostyta zakłada poprawę parametrów geometryczno-konstrukcyjnych istniejącej nawierzchni poprzez:
wykonanie zabezpieczenia podziemnej infrastruktury technicznej w miejscach kolizji z infrastrukturą drogową (o ile zajdzie taka potrzeba),
wykonanie odhumusowania istniejących zieleńców zakresie niezbędnym wynikającym z usytuowania projektowanych elementów infrastruktury drogowej,
wykonanie ulepszenia istniejącej jezdni zjazdu z drogi powiatowej warstwami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
wykonanie ulepszenia istniejącej jezdni gruntowej drogi gminnej warstwami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
odtworzenie geometrii istniejących rowów bezodpływowych oraz skarp znajdujących się w granicach opracowania,
wykonanie nowego oznakowania pionowego.
5. Zakres robót budowlanych dla drogi w miejscowości Wyryki – Adampol działka drogowa nr 3708 i 3707 na odcinku od km 0+000 do km 0+275.
Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu oraz zakres robót projektowych i budowlanych:
Zakres przebudowy drogi zakłada poprawę parametrów geometryczno-konstrukcyjnych istniejącej nawierzchni poprzez:
wykonanie zabezpieczenia podziemnej infrastruktury technicznej w miejscach kolizji z infrastrukturą drogową (o ile zajdzie taka potrzeba).
wykonanie odhumusowania istniejących zieleńców w zakresie niezbędnym wynikającym z usytuowania projektowanych elementów infrastruktury drogowej,
wykonanie przebudowy istniejących przepustów w zakresie objętym inwestycją,
wykonanie konstrukcji zjazdu z drogi powiatowej,
wykonanie ulepszenia istniejącej jezdni gruntowej drogi gminnej warstwami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
odtworzenie geometrii istniejących rowów bezodpływowych oraz zieleńców znajdujących się w granicach opracowania,
wykonanie nowego oznakowania pionowego.
6. Zakres robót budowlanych dla drogi w miejscowości Wyryki – działka drogowa nr 3807 na odcinku od km 0+000 do km 0+170.
Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu oraz zakres robót projektowych i budowlanych:
Zakres przebudowy drogi gminnej zakłada poprawę parametrów geometryczno-konstrukcyjnych istniejącej nawierzchni poprzez:
wykonanie zabezpieczenia podziemnej infrastruktury technicznej w miejscach kolizji z infrastrukturą drogową (o ile zajdzie taka potrzeba).
wykonanie odhumusowania istniejących zieleńców w zakresie niezbędnym wynikającym z usytuowania projektowanych elementów infrastruktury drogowej,
wykonanie ulepszenia istniejącej jezdni gruntowej zjazdów z drogi gminnej warstwami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
wykonanie ulepszenia istniejącej jezdni gruntowej drogi gminnej warstwami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
wykonanie nowego oznakowania pionowego.
7. Zakres robót budowlanych dla drogi w miejscowości Zahajki – działka drogowa nr 111 na odcinku od km 0+000 do km 0+750.
Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu oraz zakres robót projektowych i budowlanych:
Zakres przebudowy drogi gminnej zakłada poprawę parametrów geometryczno-konstrukcyjnych istniejącej nawierzchni poprzez:
wykonanie zabezpieczenia podziemnej infrastruktury technicznej w miejscach kolizji z infrastrukturą drogową (o ile zajdzie taka potrzeba).
wykonanie odhumusowania istniejących zieleńców w zakresie niezbędnym wynikającym z usytuowania projektowanych elementów infrastruktury drogowej,
wykonanie przebudowy istniejących przepustów w zakresie objętym inwestycją,
wykonanie konstrukcji zjazdu z drogi powiatowej,
wykonanie ulepszenia istniejącej jezdni gruntowej drogi gminnej warstwami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
odtworzenie geometrii istniejących rowów bezodpływowych oraz zieleńców znajdujących się w granicach opracowania,
wykonanie nowego oznakowania pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1966395,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1972861,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1966395,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY DROGMOST ŁUKASZ MICHALSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524340285
7.3.4) Miejscowość: Mokre
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1966395,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-31| 2024-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |