Dostawa i montaż lamp oświetleniowych zasilanych ogniwami fotowoltaicznymi na terenie Gminy Nałęczów
Gmina Miejska Nałęczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00358434
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00358434/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-06-10 10:46
- Lokalizacja
- Nałęczów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df99cfb5-f7d8-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 7162656792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00358434 z dnia 2024-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż lamp oświetleniowych zasilanych ogniwami fotowoltaicznymi na terenie Gminy Nałęczów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Nałęczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Nałęczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-150
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@naleczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://naleczow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df99cfb5-f7d8-11ee-b016-82aaee56c84c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż lamp oświetleniowych zasilanych ogniwami fotowoltaicznymi na terenie Gminy Nałęczów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df99cfb5-f7d8-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00358434
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011158/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa i montaż lamp oświetleniowych zasilanych ogniwami fotowoltaicznymi na terenie Gminy Nałęczów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00280678
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.6.2024/P
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż lamp zasilanych fotowoltaicznie, które będą służyły do oświetlenia
niebezpiecznych miejsc na drogach gminnych oraz miejsc publicznych.
2. Ilość lamp oświetleniowych: 8 szt.
3. Wszystkie lampy oraz urządzenia i materiały z nimi powiązane muszą być fabrycznie nowe i wolne od wszelkich wad.
4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527210-1 - Latarnie
34928530-2 - Latarnie uliczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
09331000-8 - Baterie słoneczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy PZP unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46149,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46149,60 PLN
| 2024-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |