„Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych o mocy 34 kWp do Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260”

GMINA PASZOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00358534
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00358534/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-10 11:18
Lokalizacja
Paszowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-468d1a66-0084-11ef-885b-8267c0608453
Identyfikator
6951399944
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Słoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneRoboty instalacyjne elektryczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK KOPCIUCHSZPROTAWA, PL · lot 0
117 957 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00358534 z dnia 2024-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych o mocy 34 kWp do
Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PASZOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647423

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 137

1.5.2.) Miejscowość: Paszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-411

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 768706097

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@paszowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paszowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/paszowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa wraz z montażem paneli fotowoltaicznych o mocy 34 kWp do
Przychodni Zdrowia w Paszowicach 260”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-468d1a66-0084-11ef-885b-8267c0608453

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00358534

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00295176

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.I.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 120000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:

a) Montaż paneli fotowoltaicznych posiadających certyfikat zgodności z normą PN-EN 61215 lub PN-EN 61646 wydany przez właściwą jednostkę certyfikującą.
b) Montaż paneli o mocy min. 540 W wraz z podkonstrukcją mocującą. Montaż inwertera hybrydowego 3-fazowego o mocy min 30 kW;
c) Montaż magazynu energii o pojemności 20 kWh wraz z systemem zarządzania energią;
d) Montaż okablowania prądu stałego DC oraz prądu przemiennego AC od paneli fotowoltaicznych, poprzez inwerter do rozdzielni elektrycznej budynku sprzężonej z głównym wyłącznikiem prądu p-poż.
e) Montaż dodatkowego wyłącznika prądu p-poż do instalacji fotowoltaicznej.
f) Montaż instalacji,
g) Złożenie dokumentacji do operatora sieci o przyłączeniu mikroinstalacji do sieci dystrybucji, termin przyłączenia i zawarcia umowy nie może był dłuższy jak do 31.06.2024 r.,

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 7

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 117957,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169451,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 117957,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRATUS ENERGIA Marek Kpociuch

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241339325

7.3.4) Miejscowość: Szprotawa

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 117957,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2024-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane