Modernizacja dróg dojazdowych do pól na dz. nr 2761 w Rodakach o dł. 250 mb., na dz. nr 728/2 i 729 w Kwaśniowie Dolnym o dł. 250 mb.

GMINA KLUCZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00358612
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00358612/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-10 11:40
Lokalizacja
Klucze, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9376f87-05f5-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
6371998059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "MIKA" S.C. JERZY, RAFAŁ, MARCIN MIGDAŁMiechów, PL · lot 0
270 257,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00358612 z dnia 2024-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg dojazdowych do pól na dz. nr 2761 w Rodakach o dł. 250 mb., na dz. nr 728/2 i 729 w Kwaśniowie Dolnym o dł. 250 mb.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KLUCZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257972

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1

1.5.2.) Miejscowość: Klucze

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-310

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina-klucze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gmina-klucze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-klucze

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg dojazdowych do pól na dz. nr 2761 w Rodakach o dł. 250 mb., na dz. nr 728/2 i 729 w Kwaśniowie Dolnym o dł. 250 mb.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9376f87-05f5-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00358612

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040500/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja dróg dojazdowych do pól na dz. nr 2761 w Rodakach o dł. 250 mb., na dz. nr 728/2 i 729 w Kwaśniowie Dolnym o dł. 250 mb.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00305579

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja dróg dojazdowych do pól na dz. nr 2761 w Rodakach o dł. 250 mb., na dz. nr 728/2 i 729 w Kwaśniowie Dolnym o dł. 250 mb”.



I. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
Modernizację dróg dojazdowych do pól na dz. nr 2761 w Rodakach o dł. 250 mb., na dz. nr 728/2 i 729 w Kwaśniowie Dolnym o dł. 250 mb.

Roboty budowlane obejmują wykonanie:
1)Odcinek drogi o dł. 250 mb na dz. nr 2761 w Rodakach w ciągu ul. Ogrodowej:

1.roboty rozbiórkowe, ziemne
2.korytowanie gł. 40cm pod drogę – 525 m2
3.wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych 0/63mm gr. 20cm – 525,00 m2
4.wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych 0/31,5mm gr. 15cm – 525,00 m2
5.wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 o gr. 4cm – 820,00 m2
6.wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11 S 50/70 o gr. 5cm – 525,00 m2
7.przełożenie istniejącej nawierzchni wjazdów z kostki betonowej gr.6cm – 20,00 m2
8.rozbiórka i wykonanie krawężników najazdowych 15x22cm – 20 mb
9.wykonanie poboczy utwardzonych kruszywem średnia gr. 5cm – 151,50 m2

2)Odcinek drogi o dł. 250 mb na dz. nr 728/2 i 729 w Kwaśniowie Dolnym:

1.roboty rozbiórkowe, ziemne
2.korytowanie gł. 40cm pod drogę – 700 m2
3.wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych 0/63mm gr. 20cm – 875,00 m2
4.wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych 0/31,5mm gr. 15cm – 875,00 m2
5.wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego o gr. 5cm – 750,00 m2
6.wykonanie poboczy utwardzonych kruszywem średnia gr. 5cm – 125,00 m2

Inwestycja polega na przebudowie drogi w istniejącej trasie. Prace polegać będą na wyrównaniu oraz wykonaniu warstwy bitumicznej na istniejącej nawierzchni bitumicznej w Rodakach oraz wykonaniu nowego odcinka drogi o nawierzchni bitumicznej w śladzie drogi gruntowej ulicy Ogrodowej. W Kwaśniowie Dolnych w śladzie istniejącej drogi gruntowej powstanie nowa droga o nawierzchni bitumicznej. Całość wykonanych prac wpłynie na poprawę warunków komunikacji pieszo-samochodowej w obrębie realizowanej inwestycji.

Prace należy prowadzić z zachowaniem przepisów BHP, odpowiednio wygrodzić, oznakować oraz zabezpieczyć obszar, na którym prowadzone są roboty.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują przedmiary robót oraz STWiORB

Ze względu na dofinansowanie przedmiotowego zadania ze środków WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE - BUDŻET WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO - WYŁĄCZENIE Z PRODUKCJI GRUNTÓW ROLNYCH NA REALIZACJĘ ZADANIA PN. MODERNIZACJA DRÓG DOJAZDOWYCH DO GRUNTÓW ROLNYCH, Wykonawca oświadcza, że jest świadomy, iż w interesie Zamawiającego jest terminowa realizacja zamówienia. W przypadku niedotrzymania terminu umownego, zachodzi ryzyko utraty dofinansowania i powstania w związku z tym szkody po stronie Zamawiającego, którą na wezwanie pokryje Wykonawca w terminie i wysokości wskazanej w wezwaniu Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270257,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396131,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270257,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U.P. „MIKA” Jerzy, Marcin, Rafał Migdał

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 659 10 85 208

7.3.4) Miejscowość: Nasiechowice

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270257,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-30
2024-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane