Modernizacja kompleksu sportowego „ Moje Boisko – ORLIK 2012” w miejscowości Szadkowice.
GMINA SŁAWNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00359244
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00359244/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-10 14:13
- Lokalizacja
- Sławno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-03cf944d-03a4-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 7681735627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00359244 z dnia 2024-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „ Moje Boisko – ORLIK 2012”
w miejscowości Szadkowice.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648178
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31
1.5.2.) Miejscowość: Sławno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-332
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugslawno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslawno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03cf944d-03a4-11ef-b81b-aebd110f52791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego „ Moje Boisko – ORLIK 2012”w miejscowości Szadkowice.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03cf944d-03a4-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00359244
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050656/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko- ORLIK 2012" w miejscowości Szadkowice.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00305647
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OśiP 271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Modernizacja kompleksu sportowego „ Moje Boisko –ORLIK 2012” w miejscowości Szadkowice.”
2. Zakres realizacji:
1) Obiekt sportowy przeznaczony do integracji miejscowej społeczności i spędzania wolnego czasu dzieci i młodzieży, aktywizacja sportowa dzieci z placówki szkolnej oraz rozgrywek klubowych z terenu Gminy Sławno.
2) Projekt budowy będzie obejmował modernizację ogólnodostępnego boiska sportowego o nawierzchni z trawy syntetycznej .
3) Zestawienie powierzchni działki objętych opracowaniem:
Modernizowany obiekt sportowy boisko –1860m2
Modernizowany obiekt sportowy zlokalizowany na działce nr 420 w miejscowości Szadkowice gm. Sławno.
Wymiary boiska – 30,00x 62,00m2
3. Zakres prac:
Modernizacja ogólnodostępnego boiska sportowego będzie polegała na:
1) wykonaniu robót pomiarowych przy powierzchniowych robotach ziemnych – roboty pomiarowe
2) powierzchniowe oczyszczenie terenu boiska – usunięcie granulatu i piasku ze sztucznej nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z załadunkiem na środki transportowe
3) demontaż zużytej nawierzchni ze sztucznej trawy wraz z załadunkiem na środki transportowe
4) wykonanie warstwy wyrównującej z miału kamiennego zagęszczonego mechanicznie frakcji 0/4mm gr. do 5cm
5) wykonanie nawierzchni płyty boiska z trawy syntetycznej piłkarskiej wraz z wklejeniem linii segregacyjnych boiska o parametrach :
6) materiał włókno typ trawy monofil,
7) rodzaj trawy: polietylen
8) trawa tuftowana
9) wysokość włókna 60-62mm wraz
10) ilość pęczków min 8900/m2
11) ilość włókien min 131000/ m2
12) waga całkowita min 3200g/ m2- waga włókna min 1700g/m2
13) grubość włókna min. 360mikronów
14) dtex min 15500
15) wytrzymałość łączenia klejonego po starzeniu min 110N/100mm
16) wyrywanie pęczka po starzeniu min 63N
17) przepuszczalność wody przez kompletny system min. 890mm/h
18) przepuszczalność wody przez sama nawierzchnię min. 1600mm/h
19) dwa przekroje włókna: diamentowy i skręcany spiralnie lub jeden przekrój: diamentowy wzmocniony kilkoma rdzeniami
20) wypełnienie piasek 0,6/1,2mm i granulat EPDM z recyklingu koloru szarego 0,5/2,5mm
4. Zakres rzeczowy
L.p. Wyszczególnienie zakresu rzeczowego
1. Roboty ziemne
2. Roboty rozbiórkowe
3. Nawierzchnia
5. Szczegółowy zakres prac niezbędnych do wykonania został opisany w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie kwoty tej Zamawiający nie może zwiększyć do ceny złożonych ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
| 2024-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |