SP 21 dz. Niedobczyce – modernizacja sanitariatów realizowana na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
MIASTO RYBNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00359414
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00359414/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-10 14:50
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa319e4a-f803-11ee-8d01-6607a228ef1b
- Identyfikator
- 6420010758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00359414 z dnia 2024-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SP 21 dz. Niedobczyce – modernizacja sanitariatów realizowana na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RYBNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255430
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 2
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324392302
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@um.rybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rybnik.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fa319e4a-f803-11ee-8d01-6607a228ef1b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SP 21 dz. Niedobczyce – modernizacja sanitariatów realizowana na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa319e4a-f803-11ee-8d01-6607a228ef1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00359414
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00577643/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 SP 21, dz. Niedobczyce - modernizacja sanitariatów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00294728
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 406504,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 21 przy ul. Niedobczyckiej 191 w Rybniku, dzielnica Niedobczyce.
Stan istniejący
Parametry pomieszczeń do remontu :
− WC żeńskie ( parter ) powierzchnia wraz z umywalnią 361 x 943, wysokość 350
− WC sprzątaczek ( parter ) powierzchnia 180 x 305, wysokość 350
− WC męskie ( 1 piętro ) powierzchnia wraz z umywalnią 361 x 943, wysokość 350
W chwili obecnej wyposażenie sanitariatów jest następujące :
− WC żeńskie ( parter ) – 6 modułowych kabin dla uczniów, 1 kabina murowana dla nauczycieli, muszle ustępowe stojące z dolnopłukami, 4 umywalki, 2 grzejniki płytowe
− WC sprzątaczek ( parter ) – 1 muszla ustępowa z dolnopłukiem, 1 grzejnik, brak umywalki
− WC męskie ( piętro ) – 6 modułowych kabin dla uczniów, 1 kabina murowana dla nauczycieli, muszle ustępowe stojące z dolnopłukami, 4 umywalki, 2 grzejniki płytowe, 5 pisuarów, bojler elektryczny 80 dm3
Na posadzkach wszystkich pomieszczeń ułożone są płytki gres. Poza WC sprzątaczek gdzie wykonana jest lamperia, ściany są wykafelkowane do wysokości 2 metrów.
Pomieszczenia są wentylowane grawitacyjnie. Instalacja centralnego ogrzewania oraz instalacja kanalizacji sanitarnej prowadzone są natynkowo. Ciepła i zimna woda pod tynkiem.
Zakres modernizacji oraz podstawowe założenia zamieszczone zostały w Programie Funkcjonalno-Użytkowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 385800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 507429,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 385800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALLPRO Wojciech Pawela
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 62-270-59-67
7.3.3) Ulica: Marokanów
7.3.4) Miejscowość: Rybnik
7.3.5) Kod pocztowy: 44-217
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Prace instalacyjne wod-kan. Krzysztof Kawecki Eko Komfort
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 385800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |