„Sukcesywne dostawy odczynników hematologicznych wraz z dzierżawą analizatorów do morfologii krwi i barwienia preparatów mikroskopowych dla potrzeb Laboratorium Diagnostycznego WSZZ w Kielcach"
Wojewódzki Szpital Zespolony
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00360048
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-11 09:18
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591291292
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjne
Wykonawcy
2 przyznane
'SYSMEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ'Warszawa, PL
921 369,6 PLN'SYSMEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ'Warszawa, PL
921 369,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.