"Kompleksowa renowacja kapliczek na terenie Gminy Chmielnik"
Gmina Chmielnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00360052
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00360052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-11 09:19
- Lokalizacja
- Chmielnik, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84e09635-1753-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 8133301503
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00360052 z dnia 2024-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Kompleksowa renowacja kapliczek na terenie Gminy Chmielnik"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chmielnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582051
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 50
1.5.2.) Miejscowość: Chmielnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-016
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.czarnota@chmielnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.chmielnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/chmielnik1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Kompleksowa renowacja kapliczek na terenie Gminy Chmielnik"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84e09635-1753-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00360052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027607/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Kompleksowa renowacja kapliczek na terenie Gminy Chmielnik
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00332688
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RD.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z renowacją zabytkowych kapliczek zlokalizowanych na terenie Gminy Chmielnik, w tym:
- kapliczki murowanej domkowej p.w. św. Floriana, Błędowa Tyczyńska 7 (dz. nr ewid. 220)
- kapliczki murowanej, Błędowa Tyczyńska 30 (dz. nr ewid. 838)
- kapliczki przydrożnej, Błędowa Tyczyńska (dz. nr ewid. 552/2)
- kapliczki murowanej, Chmielnik 439 (dz. nr ewid. 3891/4)
- kapliczki murowanej, Wola Rafałowska (dz. nr ewid. 1015)
- kapliczki murowanej, Wola Rafałowska 144 (dz. nr ewid. 285)
- kapliczki murowanej, Zabratówka 150 (dz. nr ewid. 116)
- kapliczki murowanej, Zabratówka 156 (dz. nr ewid. 154)
- kapliczki murowanej, Zabratówka 185 (dz. nr ewid. 902)
- kapliczki „Miłosierne Serce Jezusa”, Zabratówka (dz. nr ewid. 1009)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – Dokumentacja projektowa i Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB).
Dla celów interpretacji zakresu robót będą miały pierwszeństwo dokumenty zgodnie z następującą kolejnością:
1) Projekt budowlany – zakres robót,
2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
3) Program Prac Konserwatorskich,
4) Specyfikacja Warunków Zamówienia,
5) Przedmiary robót,
6) Oferta Wykonawcy.
1.2. W zakres zamówienia wchodzą wszystkie prace, materiały, urządzenia i usługi niezbędne do wykonania zamówienia i przekazania obiektów do korzystania z nich zgodnie z ich przeznaczeniem - zarówno wynikające wprost z dokumentacji projektowej, w tym przedmiarów robót i STWiORB
jak również w nich nie ujęte, np.: roboty przygotowawcze i porządkowe, zagospodarowanie terenu budowy, w tym: zaplecze budowy, zabezpieczenie terenu budowy zgodnie z BHP.
1.3. Przedmiot zamówienia ponadto obejmuje udzielenie gwarancji i rękojmi na okres min. 5 lat, na wykonane zadanie, licząc od daty podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru końcowego. Gwarancja i rękojmia zostanie udzielona na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego – Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2024-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |