„Zagospodarowanie terenu kamieniołomu „Podkowiński” w Szydłowcu” w ramach zad. pn.: „Utworzenie atrakcyjnej przestrzeni publicznej na rzecz aktywizacji społeczno-gospodarczej nad Zalewem w Szydłowcu.

GMINA SZYDŁOWIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00360387
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00360387/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-11 10:32
Lokalizacja
Szydłowiec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c31a6a7-e2c6-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
7991913158
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneBetonowanie konstrukcjiRoboty murarskie i muroweWykonywanie pokryć dachowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty elewacyjneTynkowanieInstalowanie sufitów podwieszanychKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychWyposażenie parków i placów zabawUsługi utrzymania gruntówRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL SIKORAJabłonica, PL · lot 0
3 879 765,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00360387 z dnia 2024-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu kamieniołomu „Podkowiński” w Szydłowcu” w ramach zad. pn.: „Utworzenie atrakcyjnej przestrzeni publicznej na rzecz aktywizacji społeczno-gospodarczej nad Zalewem w Szydłowcu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZYDŁOWIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223391

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK WIELKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szydlowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szydlowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c31a6a7-e2c6-11ee-a01e-f641a8763d5f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zagospodarowanie terenu kamieniołomu „Podkowiński” w Szydłowcu” w ramach zad. pn.: „Utworzenie atrakcyjnej przestrzeni publicznej na rzecz aktywizacji społeczno-gospodarczej nad Zalewem w Szydłowcu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c31a6a7-e2c6-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00360387

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00077155/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Utworzenie atrakcyjnej przestrzeni publicznej na rzecz aktywizacji społecznej nad Zalewem w Szydłowcu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00248589

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Zagospodarowanie terenu kamieniołomu „Podkowiński” w Szydłowcu”
1.1 Inwestycja obejmuje:
1) budowę budynku kas konstrukcji murowanej o parametrach technicznych:
- powierzchnia zabudowy projektowana – 100,10 m2,
- powierzchnia użytkowa projektowana – 72,16 m2,
- kubatura budynku – 492,80 m3,
- wysokość budynku – 6,29 m,
- ilość kondygnacji - 1
b) wykonanie instalacji wewnętrznych:
- elektrycznej i oświetleniowej wraz z oprawami oświetleniowymi,
- centralnego ogrzewania w postaci mat grzejnych,
- wodno-kanalizacyjnej wraz z białym montażem,
- odgromowej,
c) budowę przyłączy
- wodociągowego,
- kanalizacji sanitarnej,
- energetycznego od ZK-1/1P do budynku,
d) rozbiórki
- ogrodzenia wschodniej części na długości 120,90 mb,
- pozostałości dawnego budynku o powierzchni 201,60 m2,
e) budowę zjazdu linowego – „Tyrolka” w uprzęży na stalowej linie napiętej pomiędzy dwoma stanowiskami konstrukcji stalowej,
f) budowę ścieżki dydaktycznej typu „Via Ferrata”, jednokierunkowej trasy na ścinanie skalnej wyrobiska kamieniołomu, o długości około 120 m,
g) budowę zjazdu z drogi gminnej o nawierzchni z kostki betonowej gr. 8cm,
h) budowę ciągów pieszych o nawierzchni mineralnej 2/8 ograniczonych obrzeżami z kłód drewnianych,
i) budowę podestów o nawierzchni drewnianej z deski tarasowej gr. 4cm,
j) budowę schodów terenowych ze stopniami kamiennymi i poręczami ze stali nierdzewnej ocynkowanej malowanej proszkowo,
k) budowę linii oświetleniowej niskiego napięcia wraz z oprawami LED na słupach:
- obwód A od słupa nr 1 do nr 16
- obwód B od słupa nr 1 do 15
- obwód C od słupa nr 1 do 10
l) budowę linii oświetleniowej niskiego napięcia wraz z oprawami LED napowierzchniowymi montowanymi do podestów drewnianych:
- obwód A od nr 141 do nr 149 od nr 51 do nr 62
- obwód B od słupa nr 41 do 58
m) budowę sieci monitoringu wraz z kamerami od K1 do K9 i od K13 do K16,
n) montaż instalacji fotowoltaicznej o łącznej mocy min. 10,935 kWp,
o) budowę ogrodzenia panelowego 3d,
p) dostawę i montaż małej architektury:
- tablic edukacyjnych i informacyjnych,
- budek lęgowych,
- ławek,
- stojaków na rowery,
- koszy na śmieci,
- leżaków obrotowych,
- stołów piknikowych,
- hamaków,
- witaczy z piaskowca,
- hotele dla owadów,
r) wycinka drzew,
s) wykonanie nowych nasadzeń.
W ramach zadania Wykonawca zobowiązuje do zorganizowania i przeprowadzenia wszelkich działań i robót budowlanych wymaganych dla realizacji przedmiotu umowy, w tym wykonanie:
a) wykonanie robót budowlanych objętych zamówieniem,
b) sporządzenie inwentaryzacji, dokumentacji powykonawczej w tym: protokołów z prób i badań urządzeń i instalacji wewnętrznych i doziemnych, kominiarskich, kontrolnych badań wody, instrukcji użytkowania i ochrony ppoż., świadectwa charakterystyki energetycznej.
1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca Załącznik nr 7 do SWZ, tj:
- TOM I – Projekt zagospodarowania terenu
- TOM II – Architektura
- TOM III – Konstrukcja
- TOM IV – Projekt drogowy
- TOM V – Projekt wod-kan
- TOM VI – Projekt sieci ENN i CCTV
- TOM VII – Opinie, uzgodnienia, załączniki formalno – prawne,
- przedmiary robót stanowiące Załącznik Nr 8 do SWZ,
- STWiORB branże: budowlana, sanitarna, elektryczna, stanowiące Załącznik Nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3879765,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6670213,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3879765,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Weldstrade Kamil Sikora

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 361634044

7.3.3) Ulica: Główna 27

7.3.4) Miejscowość: Jabłonica

7.3.5) Kod pocztowy: 26-432

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

budowa budynku kas, ciągów pieszych, zagospodarowania terenu - SEBUD Przedsiębiorstwo Remontowo -Budowlane

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3879765,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2024-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane