Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę konstrukcji dachu w budynku gminy i budynku mieszkalno-użytkowym wraz z inwentaryzacją części budynków
ZARZĄD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00360566
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-11 11:08
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6910205475
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
2 przyznane
BARTOSZ KARAMONLegnica, PL
33 000 PLNMAREK MIZERALegnica, PL
33 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.