Kierowca samochodu uprzywilejowanego
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00360774
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-11 11:52
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6422585351
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
2 przyznane
Osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej Marek KominekRybnik, PL
106 102,08 PLNOsoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej Kamil MielnikCzerwionka - Leszczyny, PL
106 102,08 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.