Modernizacja budynku świetlico – remizy w Cierpiętach

Gmina Baranowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00361089
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00361089/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-11 13:21
Lokalizacja
Baranowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3687b6d9-0150-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
7582164133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneIzolacja cieplnaWykonywanie pokryć dachowychRoboty izolacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00361089 z dnia 2024-06-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku świetlico – remizy w Cierpiętach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 7

1.5.2.) Miejscowość: Baranowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-320

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297613776

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@baranowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baranowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3687b6d9-0150-11ef-b81b-aebd110f5279

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku świetlico – remizy w Cierpiętach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3687b6d9-0150-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361089

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051611/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja budynku świetlico-remizy w Cierpiętach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00297471

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FED.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Realizacja zadania inwestycyjnego pn.:
,,Modernizacja budynku świetlico – remizy w Cierpiętach”
Zakres prac
- Rozbiórka pokrycia z płyt azbestowo-cementowych (budynek główny) oraz z blachy dachówkowej (daszek nad wejściem). W zakres nie wchodzi wywóz i utylizacja płyt azbestowo-cementowych.
- Demontaż obróbek blacharskich i orynnowania.
- Ułożenie membrany dachowej, łat i kontrłat (dot. dachu głównego) na części dachu gdzie nie ma istniejącego wstępnego krycia papą na pełnym deskowaniu.
- Pokrycie dachów blachą dachówkopodobną, wymiana wyłazu dachowego, wykonanie podbitki pcv okapów. Kolor - grafitowy.
- Montaż obróbek blacharskich (blacha powlekana) i orynnowania (pcv). Kolor - grafitowy.
- Wykonanie obróbki blacharskiej komina z blachy j.w.
- Wymiana określonych w przedmiarze okien drewnianych na pcv. Kolor – biały.
- Montaż parapetów zewnętrznych przy wszystkich oknach (blacha powlekana w kolorze grafitowym).
- Ocieplenie ścian zewnętrznych nadziemia płytami styropianowymi EPS 031 gr. 10 cm, wykończenie elewacji tynkiem silikonowych na siatce. Kolory: - jasny szary (podstawowy), - czerwony (uzupełniający). Kolorystykę i wygląd elewacji uzgodnić z Inwestorem.
- Ocieplenie cokołu styropianem XPS 300-030 gr. 5cm i wykończenie tynkiem mozaikowym. Kolor - grafitowy.
- Malowanie konstrukcji stalowej zadaszenia nad wejściem. Kolor – grafitowy.
- Wykonanie opaski szer. 50cm z kamienia płukanego z odcięciem obrzeżem betonowym o wymiarach 20x6 cm.
Szczegółowy zakres robót określa:
1) Dokumentacja projektowa (wg załącznika nr 9 do SWZ),
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (wg załącznika nr 10 do SWZ),
3) Przedmiary robót (wg załącznika nr 11 do SWZ).
Uwaga!
Materiały z rozbiórki stanowić będą własność Zamawiającego.
Sposób rozliczenia zadania odbędzie się na podstawie kosztorysu powykonawczego.
Sposób rozliczenia kontraktu - wynagrodzenie kosztorysowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie w związku z niestawieniem się na podpisanie umowy wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza.
2024-06-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane