Dostawa i montaż 2 szt. wind dla Zespołu Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy
Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00361344
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00361344/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-11 14:37
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ffaca097-fbc0-11ee-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 9670117200
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie windWindyRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkach
Wykonawcy
2 przyznane
FABRYKA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSochocin, PL · lot 0
223 592,4 PLNFABRYKA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSochocin, PL · lot 1
210 438 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00361344 z dnia 2024-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż 2 szt. wind dla Zespołu Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091338640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gałczyńskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-322
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 372 91 51
1.5.8.) Numer faksu: Nie dotyczy
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zdpsiow.pl, zamowienia@zdpsiow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpsiow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc Społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż 2 szt. wind dla Zespołu Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffaca097-fbc0-11ee-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361344
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010148/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Dostawa i montaż 2 szt. wind dla Zespołu Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00287812
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 557157,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest montaż windy w Domu Pomocy Społecznej „Jesień Życia” przy ul. Mińskiej 15a w Bydgoszczy. Przewidywany, minimalny zakres prac budowlanych przy wymianie dźwigu:- Demontaż i utylizacja starego dźwigu osobowego wraz z szafa sterującą,
- Roboty budowlane w szybie windowym i maszynowni: uzupełnienie ubytków w ścianach, malowanie ścian szybu, malowanie podszybia, osadzenie i obróbka nowych drzwi, obróbka progu drzwi po montażu nowych drzwi, uzupełnienie płytek/powłok malarskich w miejscach demontażu starych szafek sterujących, malowanie ściany na której znajduje się wejście do dźwigu;
- Montaż nowego dźwigu;
- Wykonanie wentylacji szybu windowego według norm;
- Wymiana całości instalacji elektrycznej dotyczącej dźwigu;
- Wymiana opraw oświetleniowych w szybie windowym i wyposażenie ich w źródła światła LED;
- Demontaż istniejącej tablicy sterowej i wymiana całości tablic sterowych na tablice wyposażone we współczesne środki techniczne ( wyłączniki mocy, wyłączniki elektromagnetyczne tzw. „S”, wyłączniki różnicowo prądowe, ograniczniki przepięć itd.);
- Montaż GSU i podłączenie do niej wszystkich części przewodzących dostępnych związanych z dźwigiem;
- Wykonanie wszystkich pomiarów wymaganych przez PN HD 60364 oraz PN EN 12464 i wystawienie protokołów: rezystancji izolacji kabli i przewodów, sprawdzenia ochrony Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy od porażeń, pomiary wyłączników różnicowo prądowych, próby funkcjonalne, uzyskanie dopuszczenia do ruchu przez UDT;
- Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w STWiOR, projekcie umowy i SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416100-6 - Windy
45000000-7 - Roboty budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.5.) Wartość części: 270232,90 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest montaż windy w Domu Pomocy Społecznej „Słoneczko” przy ul. Gałczyńskiego 2 w Bydgoszczy. Przewidywany, minimalny zakres prac budowlanych przy wymianie dźwigu w DPS „Słoneczko” przy ul. Gałczyńskiego 2 w Bydgoszczy:- Demontaż i utylizacja starego dźwigu osobowego wraz z szafa sterującą;
- Roboty budowlane w szybie windowym i maszynowni ( piwnica): uzupełnienie ubytków w ścianach, malowanie ścian szybu, malowanie podszybia, osadzenie i obróbka nowych drzwi, obróbka progu drzwi po montażu nowych drzwi, uzupełnienie płytek/powłok malarskich w miejscach demontażu starych szafek sterujących, malowanie ściany na której znajduje się wejście do dźwigu;
- Montaż nowego dźwigu;
- Wykonanie wentylacji szybu windowego według norm;
- Wymiana całości instalacji elektrycznej dotyczącej dźwigu;
- Wymiana opraw oświetleniowych w szybie windowym i wyposażenie ich w źródła światła LED;
- Demontaż istniejącej tablicy sterowej i wymiana całości tablic sterowych na tablice wyposażone we współczesne środki techniczne ( wyłączniki mocy, wyłączniki elektromagnetyczne tzw. „S”, wyłączniki różnicowo prądowe, ograniczniki przepięć itd.);
- Wymiana wiązki przewodów między tablicą sterową, a napędami dźwigów;
- Przygotowanie kabla do wpięcia do systemu sygnalizacji pożaru ( bez wpięcia do systemu );
- Montaż GSU i podłączenie do niej wszystkich części przewodzących dostępnych związanych z dźwigiem;
- Wykonanie wszystkich pomiarów wymaganych przez PN HD 60364 oraz PN EN 12464 i wystawienie protokołów: rezystancji izolacji kabli i przewodów, sprawdzenia ochrony od porażeń, pomiary wyłączników różnicowo prądowych, próby funkcjonalne, uzyskanie dopuszczenia do ruchu przez UDT;
- Sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w STWiOR, projekcie umowy i SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416100-6 - Windy
45000000-7 - Roboty budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.5.) Wartość części: 286924,61 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 223592,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288360,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 223592,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FABRYKA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5670002423
7.3.3) Ulica: Bolęcin 41
7.3.4) Miejscowość: Bolęcin
7.3.5) Kod pocztowy: 09-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 223592,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210438,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 262323,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 210438,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FABRYKA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5670002423
7.3.3) Ulica: Bolęcin 41
7.3.4) Miejscowość: Bolęcin
7.3.5) Kod pocztowy: 09-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 210438,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |