Budowa drogi na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Reymonta w Sieradzu
GMINA MIASTO SIERADZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00361375
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00361375/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-11 14:42
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b54bf61e-169f-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 8272237737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00361375 z dnia 2024-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Reymonta w Sieradzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO SIERADZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Wojewódzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsieradz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umsieradz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmsieradz.e-zp.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Reymonta w Sieradzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b54bf61e-169f-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361375
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019226/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Reymonta oraz rozbudowa ul. Jesionowej w Sieradzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348373
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOR-Z.271.09.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Budowa drogi na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Reymonta w Sieradzu, realizowanego w ramach przedsięwzięcia pn. Budowa drogi na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Reymonta oraz rozbudowa ul. Jesionowej w Sieradzu.
W zakres zadania wchodzi wykonanie nowo projektowanej drogi na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Reymonta wraz z odcinkiem drogi ul. Bohaterów Września i odcinkiem drogi ul. Sikorskiego.
2. W ramach zadania należy wykonać:
a) roboty drogowe
- wykonanie robót przygotowawczych, pomiarowych i rozbiórkowych,
- wykonanie robót w zakresie podbudowy oraz nawierzchni jezdni, zatok autobusowych, dwóch skrzyżowań zwykłych i dwóch skrzyżowań typu rondo, chodników, zjazdów do posesji, ścieżek rowerowych,
- wykonanie oznakowania ulic,
- wykonanie terenów zielonych z nasadzeniem drzew i krzewów,
b) roboty sanitarne
- wykonanie kanału deszczowego i przykanalików z rur z tworzyw sztucznych o średnicach Ø 315, Ø 200 i Ø 160 mm ze studniami rewizyjnymi o średnicy Ø 1200 mm oraz Ø 600 mm i studzienkami ściekowymi z wpustami ulicznymi
i osadnikami Ø 500 mm,
- wykonanie instalacji rozsączającej zlokalizowanej w pasie zieleni,
- usunięcie kolizji z siecią wodociągową,
- usunięcie kolizji z siecią gazową śr/c.,
c) roboty telekomunikacyjne
- usunięcie kolizji z sieciami teletechnicznymi dwóch operatorów,
d) kanał technologiczny
- wykonanie kanałów technologicznych ulicznych i przepustowych,
- wykonanie studni kablowych,
e) roboty elektryczne
- wykonanie linii oświetlenia ulicznego kablem YAKXS 4x25 mm²,
- montaż słupów oświetleniowych z wysięgnikami i oprawami oświetleniowymi typu LED,
- demontaż istniejących słupów oświetleniowych z wysięgnikami i oprawami oświetleniowymi wraz z przeprowadzeniem demontażu kabli wielożyłowych,
- usunięcie kolizji w zakresie zabezpieczenia istniejących kabli SN z przełożeniem linii,
- wykonanie nowo projektowanej linii kablowej NN,
- wykonanie przebudowy istniejących słupów żelbetowych linii NN,
f) roboty inne
- wykonanie wiat autobusowych i miejsca obsługi rowerzystów,
g) regulacja i zabezpieczenie infrastruktury
- regulacja skrzynek zasuw wodociągowych, włazów studni kanalizacyjnych do projektowanych rzędnych elementów drogi,
- montaż rur osłonowych na sieci telekomunikacyjnej i energetycznej pod zjazdami oraz na poprzecznych przejściach pod jezdnią.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
44112100-9 - Wiaty
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 256 ustawy Pzp: wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.W wyniku rozstrzygnięcia w dniu 04.06.2024 r. skargi złożonej do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi, decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na wykonanie robót budowlanych objętych zamówieniem stała się nieprawomocna, w związku z czym Zamawiający utracił formalną podstawę do wykonania robót budowlanych.
| 2024-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |