Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ewid. 29/67 w miejscowości Poświętne, gm. Płońsk
GMINA PŁOŃSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00361558
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00361558/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-11 15:56
- Lokalizacja
- Płońsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04c25aab-06c3-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
- Identyfikator
- 5671810266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00361558 z dnia 2024-06-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ewid. 29/67 w miejscowości Poświętne, gm. Płońsk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PŁOŃSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378031
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pułtuska 39
1.5.2.) Miejscowość: Płońsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236625635
1.5.8.) Numer faksu: 236622426
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ugplonsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminaplonsk.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaplonsk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ewid. 29/67 w miejscowości Poświętne, gm. Płońsk2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04c25aab-06c3-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361558
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028807/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. ewid. 29/67 w miejscowości Poświętne, gm. Płońsk - przebudowa drogi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00307487
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGP.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1322315,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
OPIS ZADANIA
Droga wewnętrzna przeznaczona do ruchu w obu kierunkach o szerokości jezdni 5,00 m, pobocza obustronne o szerokości 0,64 – 1,24 m. Pobocza z kruszywa łamanego przy włączeniu do drogi gminnej o szerokości 1,00 m. Droga usytuowana w terenie zabudowy.
Połączenie drogi wewnętrznej z drogą gminną projektuje się poprzez przebudowę istniejącego włączenia (zjazdu).
Zaprojektowano zabezpieczenie krawędzi jezdni oraz poboczy z płyt ażurowych opornikiem 12x25 cm na ławie betonowej z oporem. Zabezpieczenie krawędzi dojść z kostki stanowi obrzeże betonowe 8x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej.
Zaprojektowano oświetlenie w postaci latarni solarnych z własnym źródłem zasilania. Przewidziani minimalne parametry pojedynczego zestawu zawarte są na rysunku ze szczegółem latarni.
ZAKRES ROBÓT:
- roboty przygotowawcze,
- roboty ziemne,
- wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa naturalnego
- wykonanie warstwy podbudowy ze stabilizacji cementem,
- wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego,
- wykonanie nawierzchni jezdni i zjazdów z kostki betonowej,
- ustawienie oporników i obrzeży,
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego i płyt ażurowych,
- roboty wykończeniowe
ODWODNIENIE ORAZ WARUNKI GRUNTOWO-WODNE
Odwodnienie projektowanej nawierzchni drogi zostanie zaprojektowane w formie odpowiednich spadków podłużnych i poprzecznych.
Spadek poprzeczny daszkowy 2% umożliwi odprowadzenie wody na pobocze przepuszczalne z kruszywa łamanego oraz nawierzchnię przepuszczalną z płyt ażurowych.
STAN ISTNIEJĄCY
Szerokość pasa drogowego wynosi od 7,00 do 10,00 m. Droga posiada nawierzchnię gruntową, która stanowi obecnie pas terenu przeznaczony do ruchu kołowego szerokości 2,5 m ÷ 4,0 m. Niniejszy odcinek drogi do przebudowy posiada połączenie z drogą gminną nr 300711W na początku opracowania jako zjazd zwykły.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 853804,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1423110,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 853804,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARBET Arkadiusz Jakubiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 142420500
7.3.3) Ulica: Krajęczyn 1
7.3.4) Miejscowość: Joniec
7.3.5) Kod pocztowy: 09-131
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 853804,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2024-06-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |