Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Uboczu dz.nr 282, 272/1; 279/3
Gmina Gryfów Śląski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00361817
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00361817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-12 08:03
- Lokalizacja
- Gryfów Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-deafd366-02d1-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
- Identyfikator
- 6161223228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00361817 z dnia 2024-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Uboczu dz.nr 282, 272/1; 279/3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gryfów Śląski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821635
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Gryfów Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-620
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gryfow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gryfow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-deafd366-02d1-11ef-b21f-3ab44b58c1d61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Uboczu dz.nr 282, 272/1; 279/32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-deafd366-02d1-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00061821/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Uboczu dz.nr 282, 272/1; 279/3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00300757
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WT/PDD/2/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa dr gminnej wewnętrznej leżącej na działkach nr 282, 272/1, 279/3 obręb 0005 Ubocze w Uboczu o łącznej długości 930 m.
W zakres przebudowy wchodzi wykonanie nowej konstrukcji drogi gminnej na nowej
konstrukcji wraz z wykonaniem poboczy i zjazdów do posesji. Na włączeniu do drogi powiatowej w km 0+003 zaprojektowano remont istniejącego przepustu wraz z wykonaniem ścianek czołowych. W zakresie inwestycji ujęto również, ze względu na teren górzysty wykonanie drenaży od strony górnej wody oraz wykonanie nasypu na odcinku dojazdu do ujęcia wody pitnej.
Zakres przebudowy to działka nr 282, 272/1, 279/3, obręb 0005 Ubocze będąca własnością gminy Gryfów Śląski. W zakresie przebudowy ujęto działki nr 236 obręb 0005 Ubocze (Droga powiatowa nr 2298D) do której Inwestor posiada prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 831984,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1058096,43 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 831984,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6131367566
7.3.4) Miejscowość: Jalowiec
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 831984,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-07-31| 2024-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |