Wykonanie poliuretanowej nawierzchni bezpiecznej na płycie wielofunkcyjnego placu rekreacyjnego Centrum Rekreacji w Mietkowie

Gmina Mietków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00362014
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00362014/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-12 08:56
Lokalizacja
Mietków, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-825e9aca-2808-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9131025850
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ DĄBROWSKIŚwidnica, PL · lot 0
214 946,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00362014 z dnia 2024-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie poliuretanowej nawierzchni bezpiecznej na płycie wielofunkcyjnego placu rekreacyjnego Centrum Rekreacji w Mietkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mietków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935098

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 35

1.5.2.) Miejscowość: Mietków

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-081

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@mietkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mietkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https:// mietkow.biuletyn.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie poliuretanowej nawierzchni bezpiecznej na płycie wielofunkcyjnego placu rekreacyjnego Centrum Rekreacji w Mietkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-825e9aca-2808-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00362014

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00151940/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie poliuretanowej nawierzchni bezpiecznej na płycie wielofunkcyjnego placu rekreacyjnego Centrum Rekreacji w Mietkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225486/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Bd.271.13.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „ Wykonanie poliuretanowej nawierzchni bezpiecznej na płycie wielofunkcyjnego placu rekreacyjnego Centrum Rekreacji w Mietkowie”,
w ramach, którego Zamawiający przewiduje wykonanie poliuretanowej nawierzchni bezpiecznej na płycie wielofunkcyjnego placu rekreacyjnego Centrum Rekreacji w Mietkowie o pow. 924 m2. Nawierzchnia sportowa w łączonej kolorystyce, układana na warstwie elastycznej ET wykonanej z mieszaniny kruszywa kwarcowego, granulatu gumowego i spoiwa PU. Cały system jest ułożony na podłożu z kruszyw.
Lokalizacja: Mietków, dz. Nr 174, 175/3, 173/1, obręb Mietków.
4.2 Ogólny opis stanu istniejącego:
Istniejące boisko wielofunkcyjne będące przedmiotem opracowania aktualnie posiada nawierzchnię z miału kamiennego 0-2mm grubości ok 35mmoraz warstwę z podbudowy z kruszywa łamanego frakcji 0-31,5mm grubości 150mm oraz warstwę odsączającą z pospółki grubości 100mm. Wokół boska wykonano koryta odwadniające , które odprowadzają wody opadowe do wykonanych studni chłonnych. Istniejący teren wyprofilowano ze spadkami 1% w stronę koryt odwadniających. Teren ogrodzony siatką stalową ocynkowaną na słupkach stalowych ocynowanych okrągłych fi 76mm. Wysokość ogrodzenia 4m w bokach dłuższych oraz 6m w bokach krótszych. W ogrodzeniu zamontowano dwie furtki boiska oraz bramę wjazdową 250x200cm. Na płycie boiska osadzone są tuleje do montażu urządzeń typu bramki, słupki do rozłożenia siatki.

4.3. Zakres robót
1. Roboty przygotowawcze:
a) zabezpieczenie terenu przed wejściem osób postronnych na plac budowy.
b) zdemontowanie części ogrodzenia , 3 słupków i siatki , celem dostępu maszyn i sprzętu wykorzystywanego w trakcie realizacji prac.
c) usunięcie wierzchniej warstwy nawierzchni boiska ok 5cm ,
d) uzupełnienie warstwy podbudowy i zagęszczenie do Id=0,97.
2. Wykonanie nawierzchni sportowej układanej na warstwie elastycznej ET wykonanej z mieszaniny kruszywa kwarcowego, granulatu gumowego i spoiwa PU, zamontowanej na podłożu z kruszyw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214946,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340710,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214946,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DABRO-BAU Firma Handlowo- Usługowa Paweł Dąbrowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8841086464

7.3.4) Miejscowość: Opoczka

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214946,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-15
2024-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane