Budowa internatu przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Warlubiu
Powiat Świecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00362097
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00362097/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-12 09:16
- Lokalizacja
- Świecie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61b76030-f800-11ee-8d01-6607a228ef1b
- Identyfikator
- 5591876820
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00362097 z dnia 2024-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa internatu przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Warlubiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im."Polskich Olimpijczyków " w Warlubiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350978
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: GENERAŁA JÓZEFA HALLERA 9
1.5.2.) Miejscowość: Świecie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jakubik.a@oswiata.csw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: soswwarlubie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa internatu przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Warlubiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61b76030-f800-11ee-8d01-6607a228ef1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00362097
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00580261/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa internatu przy Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Warlubiu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00283775
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZEA.251.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 10531203,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa internatu przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. „Polskich Olimpijczyków” w Warlubiu przy ul. Szkolnej 8, na działkach o nr ewidencyjnych 255/1 i 255/7 o powierzchni 0.4783 ha, w obrębie Warlubie, gmina Warlubie zapisanych w KW BY1S/00043123/4 wraz z niezbędnymi instalacjami, zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą (chodniki, instalacje zewnętrzne, zieleń, małą architekturę, etc)
Inwestycja obejmuje budowę 3-kondygnacyjnego budynku internatu dla 46 wychowanków. Obiekt ma być wyposażony w windę z wymiarami wagonika dostosowanymi do przewozu niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.
Na parterze obiektu zaplanowano pomieszczenia wspólne jak stołówka, świetlica i gabinet lekarski. Na piętrze 1 oraz 2 zlokalizowano pomieszczenia mieszkalne z funkcjami towarzyszącymi: aneks kuchenny, pralnia, suszarnia oraz świetlica. Jednostki mieszkalne zorganizowano jako dwa pokoje dwuosobowe ze wspólną toaletą i przedsionkiem. Toalety i wszystkie pokoje mają wymiary umożliwiające poruszanie się wózków dla niepełnosprawnych. Dla potrzeb niepełnosprawnych ruchowo zaplanowano po dwie jednostki mieszkalne na każdym piętrze. Na obu piętrach umieszczono izolatkę dla chorego oraz pokój opiekuna.
2. Budowa internatu dofinansowana jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych Edycja8/2023/5376/Polski Lad.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące roboty budowlane, które będą realizowane w ramach trzech etapów:
Etap I – będzie obejmował w szczególności: roboty ziemne; instalacje elektryczne zewnętrzne; konstrukcja; architekturę: ściany; sieć wod-kan: przyłącze wodociągowe; dach: stropodach, dach drewniany.
Etap II – będzie obejmował w szczególności: architekturę: ścianki działowe, sufity, stolarkę; instalacje elektryczną wewnętrzną, instalacje niskoprądowe, instalacje sanitarne wewnętrzne: instalacje wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji, instalacje centralnego ogrzewania, przyłącze kanalizacji sanitarnej wraz z przebudową sieci wewnętrznej.
Etap III – będzie obejmował w szczególności: architekturę: posadzki, ślusarkę, elewację, windę; instalacje sanitarne zewnętrzne, przyłącze kanalizacji deszczowej wraz z siecią wewnętrzną, instalacja hydrantowa, instalacje kanalizacji sanitarnej, urządzenia sanitarne – biały montaż, instalacje kanalizacji deszczowej, instalacje ciepła technologicznego, technologia kotłowni, instalacje gazową, instalacje wody lodowej, instalacje split, instalacje wentylacji mechanicznej, instalacje fotowoltaiczne, roboty wykończeniowe: tynkowanie, gładzie, malowanie, płytki, wykładziny obiektowe; oznakowanie pomieszczeń, wyposażenie technologiczne kuchni, zagospodarowanie terenu, pomiary elektryczne i odgromowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45000000-7 - Roboty budowlane
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45262210-6 - Fundamentowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10426617,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13243618,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10426617,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Urbański Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9562301674
7.3.3) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 151
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10426617,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30| 2024-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |