Wymiana elastomerowych wkładek w dylatacjach modułowych na estakadzie Klecińskiej, estakadzie Gądowianka oraz moście Milenijnym wraz z estakadami we Wrocławiu
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00362271
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00362271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-06-12 09:47
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c72bccca-11d4-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Mechaniczne usługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie zabezpieczenia przed korozjąRoboty budowlane w zakresie wiaduktówRoboty budowlane w zakresie mostów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00362271 z dnia 2024-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana elastomerowych wkładek w dylatacjach modułowych na estakadzie Klecińskiej, estakadzie Gądowianka oraz moście Milenijnym wraz z estakadami we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150142
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 49
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-633
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzpnz@zdium.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdium.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdium-wroc.logintrade.net/zapytania_email,164343,a9105be79df7bbd6d37b73d4fe51c9d7.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie pasem drogowym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana elastomerowych wkładek w dylatacjach modułowych na estakadzie Klecińskiej, estakadzie Gądowianka oraz moście Milenijnym wraz z estakadami we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c72bccca-11d4-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00362271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062300/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.48 Wymiana wkładek dylatacyjnych na moście Milenijnym, estakadach Gądowianka, estakadzie Klecińskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00323345
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TXZ/EEDI/260/43/2024/TS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana elastomerowych wkładek w dylatacjach modułowych na estakadzie Klecińskiej, estakadzie Gądowianka oraz moście Milenijnym wraz z estakadami we Wrocławiu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71333000-1 - Mechaniczne usługi inżynieryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71337000-9 - Usługi inżynieryjne w zakresie zabezpieczenia przed korozją
45221120-9 - Roboty budowlane w zakresie wiaduktów
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena wszystkich złożonych ofert przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 874195,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 934800,00 PLN
| 2024-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |