Wykonanie projektów technicznych z podziałem na 5 części
Gmina Nowa Dęba
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00362284
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-12 09:49
- Lokalizacja
- Nowa Dęba, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8672078107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
5 przyznanych
Inżynieria Drogowa Beata BarszczJaślany, PL
29 600 PLNWŁODZIMIERZ BARSZCZJaślany, PL
31 980 PLNWŁODZIMIERZ BARSZCZJaślany, PL
31 980 PLNFIRMA DROGOWA TWZ - TADEUSZ ŻAK, ZBIGNIEW KOTULSKI SPÓŁKA CYWILNATarnobrzeg, PL
119 310 PLNFIRMA DROGOWA TWZ - TADEUSZ ŻAK, ZBIGNIEW KOTULSKI SPÓŁKA CYWILNATarnobrzeg, PL
43 050 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.