Likwidacja barier architektonicznych w pomieszczeniach sanitarnych Domu Pomocy Społecznej w Jasieńcu

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W JASIEŃCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00362547
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00362547/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-12 10:49
Lokalizacja
Jasieniec, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-716bc4dc-1699-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
5961016878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00362547 z dnia 2024-06-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja barier architektonicznych w pomieszczeniach sanitarnych Domu Pomocy Społecznej w Jasieńcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W JASIEŃCU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210204496

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jasieniec

1.5.2.) Miejscowość: Jasieniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-320

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 95 743 12 75

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@dpsjasieniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dpsjasieniec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-716bc4dc-1699-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Dom Pomocy Społecznej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja barier architektonicznych w pomieszczeniach sanitarnych Domu Pomocy Społecznej w Jasieńcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-716bc4dc-1699-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00362547

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00331123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych, pn: Likwidacja barier architektonicznych w pomieszczeniach sanitarnych Domu Pomocy Społecznej w Jasieńcu

1) Zamówienie obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych w ramach zadania:
 Prace ogólnobudowlane, rozbiórkowe, wykończeniowe
 Dostawa i montaż wyposażenia,
 Roboty sanitarne wod-kan, wentylacyjne,
 Roboty instalacyjne elektryczne
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji projektowej stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia, oraz załącznik do SWZ.
3) Wszystkie materiały i urządzenia, które zostały oznaczone w Opisie Przedmiotu Zamówienia znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem lub precyzyjnym wymiarem należy traktować jako opis produktu referencyjnego. Zamawiający dopuszcza zastosowanie produktów równoważnych, które będą posiadały co najmniej cechy i parametry albo oczekiwania technologiczne, jakościowe oraz funkcjonalność.
4) Jeżeli opisu przedmiotu zamówienia dokonuje się za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca może wówczas, przy pomocy innych dokumentów niż certyfikaty zgodności wykazać, że oferowany przez niego produkt spełnia wymogi wynikające z norm lub odpowiednich specyfikacji technicznych.
5) Wyłoniony Wykonawca zobowiązany będzie do posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej obejmującej okres realizacji i wartość zamówienia.
6) Wykonawca musi przewidzieć pracę na czynnym budynku, tym samym swoją prace będzie musiał dostosować do konieczności zapewnienia dostępu do części pomieszczeń mieszkańców.
7) Zamawiający zastrzega, że w oparciu o art. 310 pzp może on unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
8) Zamawiający zawarł umowę na dofinansowanie projektu z Województwem Lubuskim – Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej z siedzibą w Zielonej Górze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-06-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane