Etno plac zabaw w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

MUZEUM WSI MAZOWIECKIEJ W SIERPCU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00453630
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00453630/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-12 09:31
Lokalizacja
Sierpc, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ac764c48-7c71-4527-835d-f8158e58a8e0
Identyfikator
7760004823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabawRoboty budowlaneObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453630 z dnia 2024-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Etno plac zabaw w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM WSI MAZOWIECKIEJ W SIERPCU

1.3.) Oddział zamawiającego: Muzeum w Sierpcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 007010881

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 64

1.5.2.) Miejscowość: Sierpc

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 242752883

1.5.8.) Numer faksu: 242755820

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skansen@mwmskansen.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mwmskansen.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mwmskansen

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Etno plac zabaw w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac764c48-7c71-4527-835d-f8158e58a8e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453630

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057996/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Etno plac zabaw w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00421450

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DzAI 281.06.24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 759999,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw realizowana w ramach projektu „Etno plac zabaw w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu”
Zakres przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w Dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, które stanowią Załącznik Nr 9 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik Nr 10 do SWZ.
Zamawiający określił w Załączniku nr 9 do SWZ wymagane cechy materiałów, produktów lub usługi, odpowiadające przeznaczeniu zamierzonemu przez Zamawiającego, w szczególności określił wymagania, adekwatnie do przedmiotu zamówienia, dostosowania projektu do potrzeb wszystkich użytkowników, w tym zapewnienia dostępności dla osób niepełnosprawnych.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji na wykonane roboty budowlane i wszystkie zamontowane urządzenia zabawowe, stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia na okres minimum 36 miesięcy licząc od daty podpisania bezusterkowego protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy, a w przypadku wystąpienia wad data ich usunięcia, jest datą zakończenia realizacji robót objętych zamówieniem. Okres gwarancji na wykonane roboty oraz zamontowane urządzenia zabawowe stanowi również kryterium oceny ofert z wagą 40 % i będzie oceniane zgodnie z zasadami wskazanymi w pkt 20 SWZ.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia rękojmi na wykonane roboty budowlane i wszystkie zamontowane urządzenia zabawowe, stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia na okres 60 miesięcy licząc od daty podpisania bezusterkowego protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy, a w przypadku wystąpienia wad data ich usunięcia, jest datą zakończenia realizacji robót objętych umową.
Na mocy z art. 95 Ustawy Zamawiający wymaga w toku realizacji umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465ze zm.) osób wykonujących roboty ogólnobudowlane oraz montażowe.
Wymóg zatrudnienia na podstawie stosunku pracy nie dotyczy osób wykonujących inne czynności, osób posiadających uprawnienia budowlane lub kwalifikacje zawodowe oraz samozatrudnionych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45000000-7 - Roboty budowlane

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione w związku z tym, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowania niniejszego zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny ww. oferty.
W uzasadnieniu powyższego należy wskazać , iż w ww. przetargu wpłynęły 3 oferty, które znacznie przewyższają kwotę brutto, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Spośród ww. ofert, ofertę z najniższą ceną złożył wykonawca Ronin Łukasz Borowiec, ul. Warszawska 11 L 06-120 Winnica z ceną w kwocie: 1 426 800,00 zł, która w sposób istotny przekracza kwotę brutto, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości: 911 698,00 zł. Nadto Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny ww. oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1426800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1569911,73 PLN

2024-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane