Remont systemu Jansen Viss Fire EI30 i Viss Tvs dachów szklanych Biblioteki na „Koszykowej”
Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00362835
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00362835/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-12 11:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82994028-1762-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 5261287150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00362835 z dnia 2024-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont systemu Jansen Viss Fire EI30 i Viss Tvs dachów szklanych Biblioteki na „Koszykowej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278681
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Koszykowa 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@koszykowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.koszykowa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-82994028-1762-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
samorządowa instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność bibliotek
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont systemu Jansen Viss Fire EI30 i Viss Tvs dachów szklanych Biblioteki na „Koszykowej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82994028-1762-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00362835
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00212611/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont systemu Jansen Viss Fire EI30 i Viss Tvs południowego dachu szklanego Biblioteki na „Koszykowej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00333024
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TECH.TP. 26.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Celem realizacji zamówienia jest przywrócenie szczelności i pierwotnych parametrów użytkowych dachów szklanych oraz związane z tym zabezpieczenie zbiorów i wyposażenia Biblioteki przed zalaniem wodą i zniszczeniem, przeciwdziałaniem korozji elementów konstrukcyjnych dachów, której konsekwencje mogą być bardzo poważne, a także poprawa bezpieczeństwa i komfortu czytelników i personelu podczas przebywania w Bibliotece.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta| 2024-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |