Budowa budynku kancelarii leśnictwa Tomaszów – II postępowanie
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Tomaszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00363417
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00363417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-12 13:37
- Lokalizacja
- Pasieki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1aae7856-0c3b-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
- Identyfikator
- 9210004658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00363417 z dnia 2024-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku kancelarii leśnictwa Tomaszów – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Tomaszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950015078
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Pasieki
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 84 664 24 58
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tomaszow@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tomaszow.lublin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1aae7856-0c3b-11ef-bfd2-32fa350b5bfc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku kancelarii leśnictwa Tomaszów – II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1aae7856-0c3b-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00312571
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 749951,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku kancelarii leśnictwa Tomaszów.
Lokalizacja: działka zlokalizowana jest w miejscowości Pasieki w gminie Tomaszów Lubelski, powiecie tomaszowskim, na działce o nr ewidencyjnym 1024/4, jednostka ewidencyjna: 061811_2 Tomaszów Lubelski.
Budynek biurowy kancelarii leśnictwa Tomaszów będzie przeznaczony do wykonywania czynności kancelaryjno-administracyjnych i przyjmowania interesantów w sprawach związanych z realizacją zadań leśnictwa w ramach prowadzonej gospodarki leśnej, w kategorii zagrożenia ludzi ZL III.
Obiekt kancelarii leśnictwa Tomaszów to budynek parterowy, nie podpiwniczony, bez poddasza użytkowego, posadowiony na ławach fundamentowych, z dachem dwuspadowym, okapowym, o kącie pochylenia połaci 45˚. Ściany zewnętrzne budynku będą murowane z bloczków z betonu komórkowego. Odprowadzenie ścieków – do projektowanego zbiornika na ścieki ciekłe.
W skład robót budowlanych wchodzą:
˗ prace ziemne fundamentowe
˗ wykonanie ław fundamentowych żelbetowych
˗ wykonanie izolacji fundamentów
˗ prace murarskie
˗ montaż stropu
˗ wykonanie konstrukcji dachu
˗ wykonanie pokrycia połaci dachowej
˗ montaż stolarki okiennej i drzwiowej
˗ wykonanie ocieplenia stropu i posadzki na strychu nieużytkowym
˗ wykonanie izolacji ścian oraz wykończenia ścian
˗ wykonanie instalacji wewnętrznej wodno-kanalizacyjnej
˗ wykonanie instalacji wewnętrznej elektrycznej wraz z instalacją paneli fotowoltaicznych
˗ wykonanie instalacji c.o. zasilanej pompą ciepła
˗ wykonanie instalacji wewnętrznej wentylacji mechanicznej rekuperacji
˗ wykonanie posadzek
˗ prace wykończeniowe wnętrz
˗ wykonanie elementów wejścia i podjazdu dla osób niepełnosprawnych
˗ wykonanie opaski, dojść dla pieszych i utwardzonego dojazdu do budynku oraz parkingu (projektowane 7 miejsc),
˗ ukształtowanie terenu wokół obiektu
˗ ogrodzenie panelowe na słupkach stalowych przy budynku
Zestawienie powierzchni:
W części budynku ostaną wydzielone następujące pomieszczenia:
˗ wiatrołap: pow. 3.72 m2
˗ pomieszczenie gospodarcze: pow. 3.81 m2
˗ poczekalnia: pow. 5.68 m2
˗ WC przystosowane dla osób niepełnosprawnych: pow. 5.13 m2
˗ biuro: pow. 19.45 m2
˗ pomieszczenie socjalne: pow. 4.44 m2.
RAZEM: 42.24 m².
˗ powierzchnia zabudowy budynku kancelarii: 60,23 m2
˗ powierzchnia użytkowa budynku: 42,24 m2
˗ powierzchnia podłogi budynku: 42,24 m2
˗ powierzchnia ogrzewana budynku: 42,24 m2
˗ powierzchnia wewnętrzna budynku: 45,00 m2.
Uzbrojenie terenu w media: sieć energetyczna, sieć teletechniczna, sieć gazowa, sieć wodociągowa.
W ramach realizacji zamówienia do zakresu zamówienia (po stronie Wykonawcy) należy również wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej zagospodarowania terenu z przyłączami oraz potwierdzonym przyjęciem do państwowego zasobu geodezyjnego prowadzonego przez właściwego Starostę Powiatowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają odpowiednio: dokumentacja projektowa, tj. projekt budowlany, przedmiar robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, które stanowią załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233140-2 - Roboty drogowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45442100-8 - Roboty malarskie
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
45262520-2 - Roboty murowe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 983105,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 983105,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 983105,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane Paweł Kukiełka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211955410
7.3.4) Miejscowość: Huta Dzierążyńska
7.3.5) Kod pocztowy: 22-610
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 983105,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 147 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |