"Budowa studni głębinowej w Jabłkowie"
Gmina Skoki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00363694
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00363694/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-12 14:21
- Lokalizacja
- Skoki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46b0c8a4-f8af-11ee-8d01-6607a228ef1b
- Identyfikator
- 7661968104
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00363694 z dnia 2024-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa studni głębinowej w Jabłkowie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skoki
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Skoki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 572140583
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciastowicza 11
1.5.2.) Miejscowość: Skoki
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-085
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: (61) 8925 800
1.5.8.) Numer faksu: (61) 8925 803
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-skoki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina-skoki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umig_skoki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa studni głębinowej w Jabłkowie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46b0c8a4-f8af-11ee-8d01-6607a228ef1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363694
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030350/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa studni głębinowej w Jabłkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00302646
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest ,,Budowa studni głębinowej w Jabłkowie ", zlokalizowanej w Jabłkowie na dz. nr ew. 77/10.
Zakres robót obejmuje między innymi wykonanie następujących robót:
1) Roboty geologiczne,
2) Prace geologiczne,
3) Obudowa studni z montażem pompy,
4) Odpady wiertnicze,
5) Plan ruchu,
6) Podłączenie wodociągowe,
7) Podłączenie elektryczne.
Szczegółowy zakres robót zawiera:
•Opis / dokumentacja - zakres prac do wykonania - zał. nr 1.1 do SWZ
•Dokumentacja fotograficzna - zał. nr 1.2 do SWZ
•Kosztorysy ofertowe, przedmiary w wersji pdf - zał. nr 1.3 do SWZ,
•STWiOR - zał. nr 1.4 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45255500-4 - Roboty wiertnicze i górnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ramach przedmiotowego postępowania do Zamawiającego wpłynęły dwie oferty. Wartość najniższej oferty, złożonej przez ZAKŁAD STUDNIARSKI LEOPOLD ŚMIAŁKOWSKI, ul. Hortensji 28, 91-480 Łódź, wynosi 898.920,90 zł brutto. Oferta ta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie w/w zamówienia (465.078,02 zł brutto). Zamawiający w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia posiadanej kwoty do ceny najniższej oferty.| 2024-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |