Przebudowa ul. Dębowej w miejscowości Długołęka, gm. Długołęka
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00363992
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00363992/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-12 16:12
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d7e54df-d18a-11ee-875e-a22221c84ba7
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00363992 z dnia 2024-06-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Dębowej w miejscowości Długołęka, gm. Długołęka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Długołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d7e54df-d18a-11ee-875e-a22221c84ba71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Dębowej w miejscowości Długołęka, gm. Długołęka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d7e54df-d18a-11ee-875e-a22221c84ba7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363992
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054019/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa ul. Dębowej w m. Długołęka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00236340
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2024.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie ul. Dębowej (dz. nr ew. 395/15, 397/7, 397/9, 400/1, 400/10, 400/27, 483 obręb Długołęka) o nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej ograniczonej krawężnikami betonowymi, w szczególności:
a) wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych i ziemnych,
b) wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy mrozoochronnej,
c) wykonanie ław pod krawężniki i krawężników betonowych,
d) wykonanie ław pod obrzeża betonowe i obrzeży betonowych,
e) wykonanie konstrukcji podbudowy dróg, zjazdów i dojść do posesji,
f) wykonanie nawierzchni dróg, zjazdów i dojść do posesji z kostki betonowej gr. 8cm,
g) wykonanie pobocza z kruszywa łamanego,
h) wykonanie na powierzchni niezabudowanej trawników,
i) wykonanie regulacji pionowych studzienek, włazów,
j) wykonanie zabezpieczenia istniejących sieci,
k) uzgodnienie, wyniesienie terenie tymczasowej organizacji ruchu oraz wdrożenie jej zgodnie z § 12 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzaniem (Dz. U. z 2017 r., poz. 784);
l) uzgodnienie (o ile zachodzi taka konieczność) i wyniesienie w terenie organizacji ruchu docelowego oraz wdrożenie go zgodnie z § 12 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzaniem;
1) roboty budowlane polegające na przebudowie sieci elektroenergetycznych ul. Dębowej (dz. nr ew. 395/15, 397/7, 397/9, 400/1, 400/10, 400/27, 483 obręb Długołęka).
2) roboty budowlane polegające na budowie kanalizacji deszczowej
ul. Dębowej (dz. nr ew. 395/15, 397/7, 397/9, 400/1, 400/10, 400/27, 483 obręb Długołęka) wraz z jej włączeniem do ul. Świerkowej, m. Długołęka.
3) Roboty budowlane polegające na budowie kanału technologicznego (KT) ul. Dębowej (dz. nr ew. 395/15, 397/7, 397/9, 400/1, 400/10, 400/27, 483 obręb Długołęka)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
71355000-1 - Usługi pomiarowe
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1453827,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1586700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1586700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BISEK" Wojciech Bisek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 021442457
7.3.3) Ulica: ul. Kosmonautów 21
7.3.4) Miejscowość: Krępice
7.3.5) Kod pocztowy: 55-330
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
CZĘŚĆ ROBÓT DROGOWYCH - NIE JEST JESZCZE ZNANY DOKŁADNY ZAKRES POWIERZENIA ROBÓT
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1586700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |