Modernizacja instalacji elektrycznej na piętrach od 1 do 4 w budynku DS 5 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie przy ul. Dunikowskiego 6
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00364146
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00364146/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-13 07:45
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5eaaa41d-e5d5-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 8520006757
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00364146 z dnia 2024-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej na piętrach od 1 do 4 w budynku DS 5 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie przy ul. Dunikowskiego 6
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288886
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rybacka 1
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-204
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 48 00 779
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pum.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pum.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9026281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja instalacji elektrycznej na piętrach od 1 do 4 w budynku DS 5 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie przy ul. Dunikowskiego 62.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5eaaa41d-e5d5-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00364146
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040560/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Wymiana oświetlenia w Domach Studenta
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00250629
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-240/13/TP2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 871902,79 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 565947,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i wykonanie wewnętrznego oświetlenia podstawowego i awaryjnego w budynku Domu Studenckiego nr 5 PUM w Szczecinie. Zamówienie obejmuje też wykonanie elektrycznej dokumentacji projektowej, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego, wykonanie i montaż opraw oświetlenia podstawowego i awaryjnego wraz z wykonaniem okablowania we wszystkich pomieszczeniach na piętrach od +1 do +4.
2. W zakres zamówienia wchodzi także wykonywanie w okresie 36 miesięcy konserwacji i przeglądów urządzeń i wykonanej instalacji elektrycznej, obejmujących wymianę uszkodzonych opraw oraz wykonanie corocznego pomiaru oświetlenia awaryjnego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierzał pozyskać środki finansowe na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – „Budownictwo energooszczędne. Część 1) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”, o czym poinformował w rozdziale II ust. 19 specyfikacji warunków zamówienia.Niestety Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nie podjął działań w zakresie podpisania z zamawiającym umowy na dotację wymiany oświetlenia w Domach Studenckich.
Zgodnie z treścią art. 310 pkt 1) ustawy Pzp zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu
o zamówieniu. Zamawiający przewidział taką możliwość w Sekcji VI pkt 6.7.) ogłoszenia o zamówieniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 515000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1111833,00 PLN
| 2024-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |