Budowa ścieżki rowerowej wraz z przebudową chodnika w ul. Grunwaldzkiej na odcinku od wjazdu na parking hali widowiskowo-sportowej do skrzyżowania z ul. Grottgera
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00364177
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00364177/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-13 07:59
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49f16fa5-f58c-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 5783051446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00364177 z dnia 2024-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej wraz z przebudową chodnika w ul. Grunwaldzkiej na odcinku od wjazdu na parking hali widowiskowo-sportowej do skrzyżowania z ul. Grottgera
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9105341.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ścieżki rowerowej wraz z przebudową chodnika w ul. Grunwaldzkiej na odcinku od wjazdu na parking hali widowiskowo-sportowej do skrzyżowania z ul. Grottgera2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49f16fa5-f58c-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00364177
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031011/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie chodnika i budow. ścieżki rower. w ciągu Al. Grunwaldzkiej w E-gu na odcinku od wjazdu do Hali Widowiskowo Sportowej do ul. Grottgera w Elblągu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00277079
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.26.2024.EG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 419000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
Budowa ścieżki rowerowej wraz z przebudową chodnika w ul. Grunwaldzkiej na odcinku od wjazdu na parking hali widowiskowo-sportowej do skrzyżowania z ul. Grottgera.
Przedmiot główny:
CPV: 45.23.31.40-2
Nazewnictwo wg CPV: Roboty drogowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych: Elbląg
2. Na zakres robót, będących przedmiotem zamówienia, składa się między innymi:
- przebudowa istniejącego chodnika na ścieżkę rowerową i ciąg pieszy,
- przebudowa zjazdów z ulicy,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
- regulacja istniejących urządzeń infrastruktury technicznej,
- zabezpieczenie istniejących sieci,
- zagospodarowanie zieleni w obrębie pasa drogowego.
Szczegółowy zakres zamówienia, technologię oraz wymagania wykonania robót budowlanych określają przedmiar robót, specyfikacja techniczna oraz projekty budowlane i wykonawcze pn. Budowa ścieżki rowerowej wykonane przez biuro projektów drogowych PROWED, Wiesław Siemiątkowski, 82-300 Elbląg, ul. Legionów 5 i Euro- Projekt Grzegorz Latecki, 82-300 Elbląg, ul. Stanisława Sulimy 1/325.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 430126,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 518048,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 430126,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej spółka z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 367431388
7.3.3) Ulica: ul Szańcowa 1
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 430126,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
dot. Sekcji VIII pkt. 8.3)Ustala się następujące terminy wykonania przedmiotu umowy:
1) Termin rozpoczęcia robót: po protokolarnym przekazaniu terenu budowy. Przekazanie Wykonawcy terenu budowy może nastąpić w terminie do 14 dni od zatwierdzenia przez Zamawiającego harmonogramu, o którym mowa w § 5 ust.10 umowy.
2) Termin zakończenia realizacji robót budowlanych: do 4 miesięcy od protokolarnego przekazania terenu budowy.
3) Termin rozliczenia inwestycji: do 14 dni od podpisania protokołu odbioru końcowego robót.
| 2024-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |