Kolonia Fryderyk - przebudowa drogi gminnej odnogi ul. Leśnej

Gmina Gorzyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00178663
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00178663/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-07 10:24
Lokalizacja
Gorzyce, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29a8e004-af83-4dd9-96e8-08c1482df495
Identyfikator
6471813220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ SZCZYRBARogów, PL · lot 0
327 748,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00178663 z dnia 2025-04-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kolonia Fryderyk - przebudowa drogi gminnej odnogi ul. Leśnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorzyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258724

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościelna 15

1.5.2.) Miejscowość: Gorzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-350

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 4513056 wew. 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gorzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorzyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-29a8e004-af83-4dd9-96e8-08c1482df495

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kolonia Fryderyk - przebudowa drogi gminnej odnogi ul. Leśnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29a8e004-af83-4dd9-96e8-08c1482df495

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00178663

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037936/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Kolonia Fryderyk - przebudowa drogi gminnej odnogi ul. Leśnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00101095

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.04.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 482874,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji deszczowej odwadniającej drogę gminną odnogę ul. Leśnej w Gorzyczkach (sołectwo Kolonia Fryderyk) wraz z remontem nawierzchni drogi po wykonaniu kanalizacji deszczowej.
Zadanie obejmuje budowę ciągu kanalizacji deszczowej z rur PVC fi 250 o długości 145m wraz ze studniami rewizyjnymi z elementów betonowych/żelbetowych fi 1200mm oraz budowę wpustów ulicznych z prefabrykowanych elementów betonowych fi 500mm. W ramach remontu należy wykonać nawierzchnię bitumiczną drogi wraz z podbudową, zjazdy do posesji z kostki brukowej betonowej, pobocza z tłucznia kamiennego oraz zabudować obustronne krawężniki betonowe najazdowe.
Wyżej wymienione roboty należy wykonać zgodnie ze zgłoszeniem WAB.6743.1.0274.2023 z dnia 14.08.2023 r. (kanalizacja deszczowa) oraz ze zgłoszeniem WAB.6743.0337.2023 z dnia 21.08.2023 r. (droga).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 19

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 19

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327748,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 620723,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 327748,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SZCZYRBA Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Łukasz Szczyrba Inżynieria Wodna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6472285409

7.3.3) Ulica: Wyzwolenia 37h

7.3.4) Miejscowość: Rogów

7.3.5) Kod pocztowy: 44-362

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 327748,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-04-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane