Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Jeżowie przy ul. Kaczeńcowej
GMINA JEŻÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00364461
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00364461/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-13 09:36
- Lokalizacja
- Jeżów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8aec1fa-1bf8-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8331109686
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00364461 z dnia 2024-06-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Jeżowie przy ul. Kaczeńcowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEŻÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kwiatowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Jeżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-047
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 46 875 53 71
1.5.8.) Numer faksu: +48 46 875 53 69
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jezow@jezow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jezow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c8aec1fa-1bf8-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Jeżowie przy ul. Kaczeńcowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8aec1fa-1bf8-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00364461
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00060338/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Jeżowie przy ul. Kaczeńcowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00339697
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGiFS.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 189426,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
II.1.3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje realizację zadania pn. „Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w Jeżowie przy ul. Kaczeńcowej”,
w tym: roboty budowlane polegające na budowie wielofunkcyjnego boiska sportowego w Jeżowie przy ul. Kaczeńcowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą z przeznaczeniem do gry w różne dyscypliny sportowe. Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje budowę wielofunkcyjnego boiska sportowego poprzez między innymi: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, wykonanie nowej nawierzchni boiska, roboty wykończeniowe uwzględniające również inwentaryzację geodezyjną powykonawczą oraz inne roboty niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotowej inwestycji. Realizacja inwestycji wpłynie na poprawę zasad bezpieczeństwa w korzystaniu z boiska sportowego, wzrost oferty aktywności fizycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz na wzrost liczby osób korzystających z infrastruktury sportowej w Gminie Jeżów. Głównym celem zadania jest popularyzacja i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Szczegółowy zakres robót określony został w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych / j.t. Dz.U. z 2023r., poz. 1605 z późn. zm./ ponieważ postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2024-06-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |