Budowa drogi gminnej wraz z kanalizacją sanitarną w miejscowości Olsztyn ul. Bukowa

Miasto i Gmina Olsztyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00364633
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00364633/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-13 10:19
Lokalizacja
Olsztyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3af0eab0-e5c1-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
9492190518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlaneRoboty w zakresie ściekówRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty odwadniająceInstalowanie znaków drogowychOświetleniowy sprzęt ulicznyUliczne słupy oświetleniowe

Wykonawcy

2 przyznane

MICHAŁ STOBIECKICzęstochowa, PL · lot 0
730 620 PLN
"PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LARIX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLubliniec, PL · lot 1
2 761 965,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00364633 z dnia 2024-06-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej wraz z kanalizacją sanitarną w miejscowości Olsztyn ul. Bukowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Olsztyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398132

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-256

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 328 50 76

1.5.8.) Numer faksu: 34 328 50 57

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@olsztyn-jurajski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olsztyn-jurajski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3af0eab0-e5c1-11ee-a01e-f641a8763d5f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej wraz z kanalizacją sanitarną w miejscowości Olsztyn ul. Bukowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3af0eab0-e5c1-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00364633

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020076/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa drogi gminnej położonej w miejscowości Olsztyn ul. Bukowa

1.1.2 Budowa kanalizacji sanitarnej w Olsztynie ul. Bukowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00252785

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa drogi gminnej wraz kanalizacją sanitarną w miejscowości Olsztyn ul. Bukowa.
2. Zadanie podzielone jest na 2 części:
Część I: Budowa kanalizacji sanitarnej w Olsztynie ul. Bukowa
Przed przystąpieniem do robót należy wyciąć wszystkie kolidujące z inwestycją drzewa i krzewy (inwentaryzacja drzewostanu znajduje się w projekcie drogowym). Kanalizację sanitarną należy wykonać w zieleńcu projektowanej drogi gminnej ulicy Bukowej oraz
w istniejącym chodniku w pasie drogi powiatowej ul. Mstowskiej. Całkowita długość kanału sanitarnego wynosi 578,10 m. Na długości 527,70 m kanał sanitarny należy wykonać z rur PCV-U grubościennych fi 200x5,9mm natomiast na długości L=50,40 m ze względu na nieduże zagłębienie z rur kamionkowych. Dodatkowo w ramach realizacji zamówienia należy wykonać:
- przyłącza kanalizacyjne z rur PCV fi 160x4,7 mm zakończone studzienkami.
- sięgacze kanalizacyjne z rur PCV fi 160x4,7mm. Sięgacze należy zakorkować.
Na kanale sanitarnym należy zamontować studnie kanalizacyjne o średnicy DN 1200 mm z kręgów betonowych łączonych na uszczelki gumowe. Wszystkie studnie należy wyposażyć we włazy żeliwne z wypełnieniem betonowym typu ciężkiego.
Istniejący chodnik wzdłuż ul. Mstowskiej po ułożeniu kanalizacji sanitarnej i włączeniu jej do istniejącej kanalizacji należy odtworzyć do stanu pierwotnego.
W związku, iż głębokość projektowanego kanału jest uwarunkowana ukształtowaniem terenu, jak również głębokością włączenia w istniejącą studnię kanalizacyjną w ul. Mstowskiej projektowane przyłączą i sięgacze mogą kolidować z istniejąca siecią wodociągową. Dlatego też w trakcie wykonywania prac budowlanych należy przewidzieć przełożenie istniejącego wodociągu na taką głębokość, która nie będzie kolidować z sięgaczami kanalizacji sanitarnej.
O zgodę na przebudowę istniejącego wodociągu należy zwrócić się do eksploatatora sieci.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, przedmiary robót stanowiące załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne.
4. Równoważność. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy p. z. p. w sytuacji, gdyby
w dokumentacji a więc w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 i ust. 3 ustawy p. z. p., a takim określeniom nie towarzyszy wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważny”.
5. Zgodnie z art. 101 ust. 5 p. z. p. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy p. z. p., że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
6. Gwarancja: Wykonawca udzieli na wykonane roboty budowlane
i zamontowane urządzenia co najmniej 36 miesięcy gwarancji i rękojmi, natomiast na materiały – zgodnie z gwarancją ich producenta, liczonej w obydwu przypadkach począwszy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego bez usterek i wad. Maksymalny termin gwarancji i rękojmi – 60 miesięcy.
7. Wszystkie roboty budowlane związane z realizacją zamówienia Wykonawca jest zobowiązany prowadzić zgodnie z Polskimi Normami, Europejskimi Normami, przepisami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz ze sztuką budowlaną.
8. Wykonawca zobowiązany jest wykonując zamówienie do przestrzegania minimalnych wymagań służących zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami określonych w art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. – o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
9. Zamawiający zaleca Wykonawcom przeprowadzenie wizji lokalnej terenów, których dotyczy zamówienie, w celu uzyskania informacji pomocnych przy sporządzeniu oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45232420-2 - Roboty w zakresie ścieków

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.5.) Wartość części: 1286055,59 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa drogi gminnej wraz kanalizacją sanitarną w miejscowości Olsztyn ul. Bukowa.
2. Zadanie podzielone jest na 2 części:
Część II: Budowa drogi gminnej położonej w miejscowości Olsztyn ul. Bukowa.
W ramach II części zamówienia należy wykonać drogę wraz z systemem odwodnienia, oświetleniem drogowym oraz oznakowanie zgodnie ze stałą organizacją ruchu.
Budowana droga jest drogą o klasie technicznej „Z” zbiorczą o długości 584,88 m.
Charakterystyka zadania:
- droga z jedną jezdnią i dwoma pasami ruchu, w dwóch kierunkach;
- szerokość drogi 6m, spadek poprzeczny dwustronny 2% -owy;
- chodnik szerokości 2m, spadek poprzeczny jednostronny 2% -owy;
- wlot do drogi powiatowej nr 1043S jako czwarty wlot skrzyżowania, na włączeniu przewidziano wykonanie łuków o promieniach równych 8 m;
- przebudowa wlotu drogi powiatowej nr 1045S, na włączeniu przewidziano wykonanie łuków o promieniach równych 8m;
- odtworzenie wszystkich istniejących zjazdów indywidualnych oraz publicznych;
- dojścia do wszystkich istniejących furtek;
- spadki poprzeczne oraz podłużne dostosowane zostały tak aby nie zakłócać stosunków wodnych;
- odwodnienie należy realizować w postaci wpustów deszczowych, które odprowadzać będą wodę do studni chłonnych o średnicy 1200 mm i głębokości 4 m. Studnie połączone zostaną rurami drenarskimi o średnicy 350mm.
- kanał technologiczny. Profil podstawowy KTu składa się z jednej rury osłonowej, trzech rur światłowodowych i jednej prefabrykowanej wiązki mikrorur;
- rury osłonowe powinny posiadać średnice zewnętrzną min. 110mm,
- rury światłowodowe średnicę zewnętrzną 40mm i grubość ścianki min 3,7mm oraz prefabrykowana wiązka mikrorur 7-miu rur o średnicy zewnętrznej 12mm, grubości ścianki 1mm, instalowana w osłonie o średnicy 41mm.
- W miejscach gdzie kanał przechodzi pod jezdnią drogi powiatowej przewidziano zastosowaniu profilu KTp, czyli zastosowanie dodatkowej rury osłonowej.
Projektowana konstrukcja jezdni ulicy Bukowej:
- Jezdnia (1) ulicy Bukowej
warstwa ścieralna, beton asfaltowy – 4cm
warstwa wiążąca, beton asfaltowy – 8cm
podbudowa pomocnicza - kruszywo stab. mech. o uziarnieniu 0-31,5mm – 20cm
wymiana gruntu na grunt niewysadzinowy – gr zmienna od 25 do 60cm
- Chodnik (2)
warstwa ścieralna, kostka betonowa – 8 cm
podsypka piaskowo – cementowa– 3cm
podbudowa pomocnicza - kruszywo stab. mech. o uziarnieniu 0-31,5mm – 15cm
wymiana gruntu na grunt niewysadzinowy – gr zmienna od 15 do 35 cm
- ścieżka rowerowa (3)
warstwa ścieralna, beton asfaltowy – 4cm
warstwa wiążąca, beton asfaltowy – 4cm
podbudowa pomocnicza - kruszywo stab. mech. o uziarnieniu 0-31,5mm – 15cm
wymiana gruntu na grunt niewysadzinowy– gr. zmienna od 20 do 30 cm
- Zjazdy (4)
warstwa ścieralna, kostka betonowa – 8 cm
podsypka piaskowo – cementowa 1:4 – 3cm
podbudowa pomocnicza - kruszywo stab. mech. o uziarnieniu 0-31,5mm – 20cm
wymiana gruntu na grunt niewysadzinowy– gr zmienna od 20 do 40 cm
- Zieleniec (5)
warstwa ziemi urodzajnej obsiana traw – gr. 10 cm

Zestawienie nawierzchni do wykonania:
RODZAJ NAWIERZCHNI POWIERZCHNIA [m2]
Nawierzchnia jezdni bitumiczna: 3565,35m2
Nawierzchnia ścieżki rowerowej bitumiczna: 1218,30m2
Nawierzchnia chodniki z kostki betonowej: 1142,98m2
Nawierzchnia zjazdów z kostki betonowej: 461 m2
Zieleniec: 5302,68m2

W ramach budowy oświetlenia należy wykonać:
- zasilanie szafki sterowania oświetleniem z zestawu złączowo-pomiarowego , którego
realizacja zostanie wykonana przez Tauron Dystrybucja S.A., kablem 4x35mm² w osłonie
o średnicy 50mm z polietylenu wysokiej gęstości posiadających karbowaną ściankę zewnętrzną i gładką ściankę wewnętrzną oraz wysoką sztywność obwodową , (Dwuścienne karbowane rury, ze złączką wodoszczelną ) lub innych o nie gorszych parametrach technicznych i układanie w wykopie.
- montaż fundamentów betonowych prefabrykowanych typowych dla słupa oświetleniowego
lub ich zamienników o równoważnych parametrach technicznych
- montaż aluminiowych anodowanych słupów wnękowych o przekroju kołowym o stałej
zbieżności o wysokości 7,5m z wysięgnikiem pojedynczym podwyższającym słup o 0,5m i
długości 0,5m oraz słupów o wysokości 6,0m bez wysięgnika. Słup przystosowany do
montażu na prefabrykowanym fundamencie. Słup wyposażony w izolowaną tabliczkę
bezpiecznikową .
- montaż szafki sterowania oświetleniem
- montaż przewodów kabelkowych 2x2,5mm2;750V w rurce karbowanej o średnicy 22mm w latarniach;
- kopanie rowów dla kabli o głębokości do 0,8m i szerokości do 0,4 ;
- wciąganie kabla 4x35mm2;1kV do rur ochronnych o średnicy 50mm z polietylenu wysokiej gęstości posiadających karbowaną ściankę zewnętrzną i gładką ścianką wewnętrzną oraz wysoką sztywność obwodową , (Dwuścienne karbowane rury, ze złączką wodoszczelną ) lub innych o nie gorszych parametrach technicznych i układanie w wykopie;
- układanie rur ochronnych grubościennych pod zjazdami na działki oraz pod dróg .
- wykonanie przewiertów pod utwardzoną drogą
- nasypanie warstwy piasku na dnie rowu kablowego;
- układanie miedzy słupami uziomu powierzchniowego z płaskownika Fe/Zn 30x4mm z podłączeniem na zacisk uziemiający słupa



Usunięcie drzew i krzewów nie należy do zakresu prac wykonywanych w ramach II części postępowania.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, przedmiary robót stanowiące załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne.
4. Równoważność. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy p. z. p. w sytuacji, gdyby
w dokumentacji a więc w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 i ust. 3 ustawy p. z. p., a takim określeniom nie towarzyszy wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważny”.
5. Zgodnie z art. 101 ust. 5 p. z. p. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy p. z. p., że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
6. Gwarancja: Wykonawca udzieli na wykonane roboty budowlane
i zamontowane urządzenia co najmniej 36 miesięcy gwarancji i rękojmi, natomiast na materiały – zgodnie z gwarancją ich producenta, liczonej w obydwu przypadkach począwszy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego bez usterek i wad. Maksymalny termin gwarancji i rękojmi – 60 miesięcy.
7. Wszystkie roboty budowlane związane z realizacją zamówienia Wykonawca jest zobowiązany prowadzić zgodnie z Polskimi Normami, Europejskimi Normami, przepisami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz ze sztuką budowlaną.
8. Wykonawca zobowiązany jest wykonując zamówienie do przestrzegania minimalnych wymagań służących zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami określonych w art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. – o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
9. Zamawiający zaleca Wykonawcom przeprowadzenie wizji lokalnej terenów, których dotyczy zamówienie, w celu uzyskania informacji pomocnych przy sporządzeniu oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

4.5.5.) Wartość części: 2620336,81 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 730620,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2573796,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 730620,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalatorstwo Sanitarne C.O i Gaz INSTALWOD Michał Stobiecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240860260

7.3.3) Ulica: Mączna 48

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-202

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 730620 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2761965,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3879886,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2761965,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "LARIX" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240865033

7.3.3) Ulica: Klonowa 11

7.3.4) Miejscowość: Lubliniec

7.3.5) Kod pocztowy: 42-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2761965,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 27 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane